Wpis z mikrobloga

@Muk_Use_Acid: i do wszystkich - mówienie, że nie powinno być "pdc" to przykład myślenia życzeniowego i gorzej - nielogicznego. Fraza "pdc" jest w użyciu i póki co chcemy odwrócić trend. Nie da się tego zrobić zaklinając rzeczywitość. Plakaty są fajne ale pytanie - do kogo chcemy trafić? Do Polaków? Imo, plakaty należy robić ale skoncentrować się trzeba na internecie. Analiza, frazy, słowa kluczowe, kontent itp itd. Dla przykładu podam ->
1.
  • Odpowiedz
@Muk_Use_Acid: Aha! I jeszcze jedno - nie wybierzemy w parę godzin wzoru plakatu - już teraz widać sporo dobrych pomysłów. A będzie jeszcze więcej. Generalnie - temat grzeje... :)
  • Odpowiedz
@Wraniak: @Muk_Use_Acid: Można zrobić nawet na białym tle. Tylko tak. Zrobił się lekki burdelik z fontami bo 1 sentecja inny 2 inny 3 (adres strony) inny. Może ktoś ma źródło bo te kompresje i zmiany zrobią z tego sieczkę :D Użyłem ariala bo najszybciej najprościej ale może być wersja "BLACK" czy "extrabold" z tej pierwszej. Przy mojej wersji jest też kolejny problem że rzeczy zaczynają ze sobą już walczyć o
  • Odpowiedz
@Muk_Use_Acid: dobry plakat to plakat minimalistyczny. Nie słuchaj wykopków bo większość to kucowa dzieciarnia bez kszty dobrego smaku i wyczucia, która najchętniej by dodała "Poland Stronk" pod spodem.

Żadnych orzełków, podkreśleń, przekreśleń, słowotoku - niech plakat zostawia nutkę niedopowiedzenia, wymowna scena (tylko wyprostuj tego niemca trochę) w zupełności wystarczy. Chodzi przecież o to aby przechodzień zadał sobie pytanie - "ale o co chodzi" i wszedł na tę stronę. Trzeba zmusić widza
  • Odpowiedz
@Muk_Use_Acid: Czy zamiast "German death camps", nie powinno być napisane "Nazi death camps"? Wydaje mi się że dzięki takiej zmianie unikniemy kłótni o to czy oskarżamy obecne władze Niemiec, czy chodzi nam tylko o III Rzeszę. Zmiana sama w sobie nie jest wymagająca, a może bardziej pomóc niż przeszkodzić #poprawnoscpolityczna
  • Odpowiedz
Do wszystkich u góry, których chcą tam wstawić flagę Niemiec i napis germany na siłę, a nie będę wołał poklei, jesteście chorzy psychicznie, Niemcy są również ofiarami nazistów.
  • Odpowiedz