Wpis z mikrobloga

A! Ale dla uczących się z Duo tylko dopowiem jeszcze - co by nie było, że zniechęcam do Duo :P

Ja już skończyłem drzewo i teraz sobie odświeżam po kilkumiesięcznej przerwie z innymi źródłami :P Duo jest zajebiste jako pierwsze i główne źródło nauki języka i moim zdaniem należy robić jak najwięcej dziennie (byleby codziennie) aż do ukończenia drzewa (wtedy jest dużo źródeł które świetnie ciągną nas od tego momentu) - ja
@jombsik: No trochę tych źródeł ponamierzałem i używałem już, czas przysiąść do nich jeszcze porządniej:

- Anki - dużo fajnych talli jest - duże całozdaniowe z audio są świetne - na nich najbardziej się koncentrowałem po Duo (próbowałem też Memrise - system i lekcje fajne ale stronka i appka kiepskie i powolne moim zdaniem niestety..)
- SpanishPod - świetny podcast z podziałem na stopnie zaawansowania - mimo, że najniższy poziom wydaje
@jombsik: To jak w połowie jesteś to jak przejdziesz przez te 4skille z rzędu co jest ta dziewczyna na każdym z nich - i każdy z nich ma po 10lekcji - to później będzie z górki do końca i dasz radę skończyć przed końcem roku ;)