Wpis z mikrobloga

  • 0
@Blaskun: wybacz trochę się rozpedzilam :p nie lubię ludzi którzy piszą "to jest brzydkie bo ja tak mówię a skoro tak mówię to tak musi byc!". A myślę, ze jakos za specjalnie wyglądem nie odstaje od normy. Zdjęcie jest w kiepskiej jakości i kiepskie jest światło :( najsmutniejsze jest to, ze ja wysylam pozdrowienia i miłość do mirkow i czytam później o brzydkich mokasynach albo grubej dupie. WIECEJ SYMPATII KOCHANI
  • Odpowiedz
  • 0
Organizacyjnie wypada to wszystko niestety słabo :( ciagle psuly się słuchawki ani po polsku ani po angielsku biur mogłam słuchać :( duuuuzo ludzi, którzy chyba nie widzieli gdzie są i z jakiego powodu.
  • Odpowiedz
@pysxdka: nie przejmuj się opiniami stulei, fajny #rozowypasek z Ciebie. Warto jechać na tą konferencje? Dużo ludzi? Długo to wszystko trwa? Miałem jechać, ale spasowałem jak poczytałem kto to organizuje i ze można po tym wszystkim nie dostać wizy do stanów.
  • Odpowiedz
  • 0
@DefektMuzgo: ogólnie to trochę burdel na kolkach. Tysiące osób, które pojechaly wyłącznie dlatego, że tania wycieczka do Paryża. Polacy jak to Polacy, robili wioche chlejąc browary pod autokarami. Ja osobiście liczyłam na to, że pogłębie wiedzę na temat sytuacji jaka panuje w Iranie i poznam sposoby jak można pomóc. Politycy wygładzają puste slogany o tym jak trzeba przeciwstawiać się reżimowi i jak bardzo wspierają naród irański. Moim zdaniem trochę #!$%@?, organizatorzy/sponsorzy
  • Odpowiedz
@pysxdka: no ja też tam miałem jechać po to by tanim kosztem zwiedzić Paryż i się #!$%@?ć ze znajomymi. To wrecz absurdalne ze za grube hajsy robi się konferencje ze sztucznym tłumem zamiast przeznaczyć te pieniądze na konkretny cel. Ale mniejsza. A jak z zakwaterowaniem, wyżywieniem?
  • Odpowiedz
  • 0
@DefektMuzgo: wyżywienie na miejscu to dwie kanapki, jedna w godzinach 10-12, a druga 18:30-21 i dwa litry wody na osobę. Wiec trochę slabo, ale oczywiście są budki, gdzie mozna kupić frytki/kebaba. Zakwaterowanie spoko 3osobowe pokoiki (z malutka lazienka) w Ibis Hotel. Organizacja za to słaba, bo ok 2 godziny czekaliśmy aż autokar do hotelu nas zabierze. Nasz autokar jest tu od 2 godzin i co jakiś czas przyjeżdżają następne, współczuję tym
  • Odpowiedz