Wpis z mikrobloga

Słuchajcie mirki, wie ktoś jak się produkuje ubrania albo ma znajomych którzy mają linie odzieżową? Chodzi mi o to że chciałbym wyrazić mój charakter poprzez ubrania które ubieram,a skoro miałyby także być z danego materiału i w jak przecież najniższej cenie (żebym miał jak najwięcej hue hue hue) to pomyślałem że może sam zaprojektuje? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak żeby dowiedzieć się jak się załatwia materiał, gdzie sie profesjonalnie to potem obrabia itp. itd ? ;p powiedzmy na początek kilka wzorów koszulek, ale na serio ekstra jakość pod matynarkę żeby włożyć, jestem facetem dla mnie to musi być funkcjonalne na pewno nie gniecące się, nie tworzące potu, mocny materiał, miło widziane rozwiązania technologiczne dla odzieży.

  • 7
@rocendroll: Współpracuję z paroma bardzo unikalnymi markami a właściwie osobami z Polski, które tworzą odzież i akcesoria. Przykładowo http://tsmn.cc/ (w drodze nowa wersja strony) i http://pl.yumyummy.eu/

Właśnie ruszam też z pracą nad sklepem w modelu dropshippingowym, które takie marki ma skupiać i promować/sprzedawać także #zagranico

Jeśli chcesz to nawijaj na PW. Warto jednak żeby wypowiedzieli się tutaj też ci którzy sami coś projektują i produkują :)
@rocendroll: A chodzi Ci tylko o ubrania dla siebie, czy myślisz o tym, żeby coś rozkręcić? Największy problem jest chyba ze zorganizowaniem dobrych jakościowo tkanin, bo w zwykłych sklepach tkaninowych częściej jednak można spotkać jakieś poliestrowe mieszanki(a piszesz, że zależy Ci na naturalnych, oddychających materiałach) i najlepiej uderzać do większych hurtowni albo sprowadzać z zagranicy, ale wtedy najczęściej trzeba brać większe ilości (minimum 20 metrów). Ogólnie problem jest taki, że jeśli
@wyjak: Więc tak, chodzi mi o ubrania dla mnie. Ale jakby jeszcze z tego ogarnąć taki właśnie sklepik internetowy albo jakiś butik i to by miało jeszcze mi przynosić zysk - kosmos, wchodzę w to ;). Więc tak, w tkaninach muszę się rzeczywiście obeznać bo chciałbym żeby to był no nie wiem strzelam coś egzotycznego typu kaszmir, jedwab, egipska bawełna. Moją zajawką są wzory afrykańskie,2 i azteckie. Przepiękne