Wpis z mikrobloga

Wykop jest mega szkodliwym miejscem. Ilość toksycznych frustratów (i co ciekawe również, prawdopodobnie grubych, brzydkich, frustratek) oraz koniobijców o niskim poczuciu własnej wartości którzy nigdy nie zaznali w życiu szczęścia jest tutaj zatrważająca. Nie zauważałem tego wcześniej aż tak bardzo, ale po zobaczeniu postu @iwarsawgirl a w zasadzie odpowiedzi na niego i ilości plusów przy nich jestem delikatnie mówiąc w szoku. Jeden z nielicznych normalnych komentarzy należy do @grodzimil.
A więc słuchajcie stulejki. Zdaję sobie sprawę, że większość z was nigdy nie uprawiało seksu, że dziewczyny się z was śmieją, wasze poczucie własnej wartości leży gdzieś na dnie oceanu przykryte wszystkimi niepowodzeniami o których myślicie przed pójściem spać płacząc w poduszkę. Prawdopodobnie część z was ma dziewczyny lub żony (najczęściej jedyne kobiety które były wami zainteresowane w waszym żałosnym życiu), a kolejna, większa, część kobietę miało, ale nie potrafiło przy sobie utrzymać, bo ta zorientowała się, że na świecie jest wielu dużo bardziej wartościowych kolesi. Wiem również, że nasze społeczeństwo jest zorganizowane w taki sposób, że na jednego faceta przypada jedna dziewczyna i jest to sprawiedliwe, bo efekty tego gdy jest to zorganizowane inaczej widzimy na bliskim wschodzie. Jeżeli jeden facet mógłby żyć z wieloma kobietami to żaden z was nie miał by najmniejszych szans na nawet obejrzenie cipki jakiejkolwiek kobiety przez całe wasze nędzne życie, bo wszystkie byłyby zagarnięte przez tych wartościowych gości którzy sobą coś reprezentują.
To wszystko nie uprawnia was jednak do oceniania innych, którzy nie są tak #!$%@? jak wy i radzą sobie w życiu. Normalni ludzie sypiają ze sobą. Jest to normalna rzecz. Wasi przodkowie mieszkający w jaskini sypiali ze sobą na okrągło. Wtedy nie było półrocznych podchodów i chodzenia za rączkę tylko jak jaskiniowiec z wielką maczugą miał ochotę na swoją koleżankę z jaskini, a ona miała ochotę na niego, to po prostu to robili. Żeby dziewczyna uprawiała seks wystarczy że jest podniecona. Tak działa natura. Nie jedna wasza pra-pra-....-babka przed zajściem w ciąże urządzała (prawdopodobnie) ostre gang-bangi z kilkoma jaskiniowcami po kolei, bo wtedy nikt nie natłukł jej do głowy, że jak to zrobi to będzie "dziwką", "szmatą", lub "workiem na spermę".
Powodem dla którego zamiast uprawiać ostry seks z piękną kobietą kolejny wieczór walicie gruchę chlipiąc w poduszkę jest to, że wy po prostu macie do kobiet żal. Przelewacie na nie wszystkie wasze frustracje i żale za wasze życiowe niepowodzenia. Przez takich żałosnych nieudaczników dziewczyna boi się iść z facetem który jej się podoba do łóżka, bo nie jest pewna czy nie ma takich chorych przekonań jak któryś z was i nie rozpowie tego wszystkim swoim koleżkom którzy są równie żałośni co on psując jej opinię.
Dlaczego osiedlowy seba uprawia seks z piękną sąsiadką, a taki "mądry i poukładany" chłopaczek jak ty tego nie robi. Bo seba nie patrzy na to kategoriami czy tak wypada tylko robi to na co ma ochotę. W jego otoczeniu też znajdują się takie żałosne sebki waszego pokroju, ale oni również nie sypiają z dziewczynami. Ona to czują i omijają takich śmieci.
Nie jest dla mnie zaskoczeniem, że tacy ludzie jak wy istnieją, ale nie sądziłem, że na tym portalu jest was przeważająca część.

Aha. Co do frustratek. Jeżeli zazdrościcie swoim ładnym, pewnym siebie koleżankom, to idźcie na siłownie, nauczcie się ładnie malować, ubierzcie się trochę lepiej, wyjdźcie z domu i zacznijcie robić coś co was cieszy, to uśmiech sam się pojawi na waszej twarzy. Wtedy będzie wam dużo łatwiej znaleźć osobę która będzie na prawdę wyjątkowa, bo więcej osób będzie się wami interesować. Czasem polecam również wizytę u psychologa, bo może to nie w waszym wyglądzie jest problem tylko w tym, że jesteście takimi zawistnymi wariatkami o #!$%@? charakterze od których każdy facet trzyma się z dala, bo boi się, że zepsuje sobie z nimi życie. Wizyta u specjalisty to żadna ujma. Jeżeli zaś macie żal, że jakiś facet zrobił wam w przeszłości krzywdę, to nie martwcie się, nie wszyscy są źli. Trzeba tylko dobrze szukać. Im więcej poznaje się ludzi tym większa szansa, że trafi się na kogoś fajnego.

I jeszcze jedno. Znam mnóstwo par które zaczynały swoje związki od przygodnego seksu i porównując do takich, w których ludzie spotykali się ze sobą wcześniej przez długi czas, mają dużo lepsze i trwalsze relacje. Nie mówiąc już o parach w których któreś nie uprawiało wcześniej seksu z nikim, bo to się zajebiście często kończy zdradą. Jedyne pytanie: kiedy?

Poniżej wołam kilka szkodliwych osób spod tego wpisu:
@cutcat
@kendziu666
@Blaskun
@obcy19
@DefektMuzgo
@keep_calm_and
@Feliks_Biszkopt
Brzydze się wami.

PS. A Ty autorko tego wpisu się nie martw. Takie rzeczy się zdarzają. Teraz może Ci być przykro, bo brakuje Ci fajnego seksu, miłego spędzania czasu, ale skoro nie chciałaś z nim być wtedy to znaczy, że szukasz jednak czegoś innego. Trochę Ci szkoda, że coś straciłaś, ale wymagając trochę więcej niż od tego typka w końcu znajdziesz kogoś co te Twoje wymagania spełni, czego Ci życzę. :)

#gorzkiezale #stulejacontent #patologiazewsi #rakcontent
  • 81
@Rifi: Już dawno przeglądając mirko doszedłem do wniosku, że w większości siedzi tutaj banda frustratów wylewających swoje żale i wspierających się wzajemnie w swoim #!$%@?. Najgorsze jest to, że niektórzy serio wierzą w to, że świat wygląda tak jak tutaj jest opisywany zupełnie zapominając, że głos mirko nie jest głosem większości tylko drobnego odsetka stulejarzy zrzeszonych pod wezwaniem
@Rifi: jakim prawem mnie osądzasz? Bądź konsekwentny. Mam prawo krytykować postawy innych osób które PUBLICZNIE o czymś oswiadczają, bo ma prawo mi się to nie podobać. Skoro ktoś chwali się czymś takim na mirko, to musi się liczyć z krytyką, a jeżeli boi się krytyki to niech się nie zwierza ze swoich wątpliwych moralnie decyzji życiowych. ZA CHOLERY JASNEJ. Co w tym #!$%@? złego ze ktoś skrytykuje osobe która sama się
@Rifi: zróbmy z wypoku miejsce lizania się po fiutach, bo przecież krytyka ludzi którzy dowodzą swoje #!$%@? w internecie i wyciągają na siebie brudy jest źle. #lewackalgika
Być może tobie nie przeszkadzało by ze twoja kobieta wcześniej przyzywala przygodny seks z kolegami z którymi nic ją nie łączyło, ale mi owszem. I nie, nie jestem stulejem, a wręcz przeciwnie. Życie daje mi ten komfort ze mogę wybierać, ty rozumiem ze musisz
@grodzimil: dobry materiał na gównoburze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
gosc nawyzywal wszystkich którzy np są brzydsi albo mniej zarabiają a rodzice niezbyt bogaci przez co nie mają dziewczyn . raz gdzies tam dalej bylo o tych wyzywających od szmat i zawołał kilka osób które trudniej zczarnolistowac niz robic obszerny wpis

taktycznie
@Rifi:

Jeżeli jeden facet mógłby żyć z wieloma kobietami to żaden z was nie miał by najmniejszych szans na nawet obejrzenie cipki jakiejkolwiek kobiety przez całe wasze nędzne życie, bo wszystkie byłyby zagarnięte przez tych wartościowych gości którzy sobą coś reprezentują.

To wszystko nie uprawnia was jednak do oceniania innych, którzy nie są tak #!$%@? jak wy i radzą sobie w życiu.

ale ty radzisz sobie w życiu, więc możesz