Wpis z mikrobloga

elo nocna

Apdejcik do poprzedniego wpisu:

Ledwo co zdążyłem zanieść nagranie na bagiety, a tu jakiś ziomek śpi u mnie na klatce (pic rel). Szybko obczaiłem że to jeden ze skokstulecia.avi - cechy szczególne: zjarał sobie dopka (klient monitoringu w telefonie - polecam) + te same szybkobiegi.bmp. #!$%@? CZAICIE? Wrócił na miejsce akcji, opalił lufę i go zmogło xDDDD

No więc halo bagiety + 15 minut i kolo zawinięty. Jak wsypie ziompla, to rower może do mnie wróci, a jak nie, to będzie miał przynajmniej przypał u dyry czy tam starych (chociaż w starych wątpię, bo jego młodszy (!) brachol #!$%@?ł dzisiaj z odwyku i jest poszukiwany xD #patologiazewsi ). #!$%@? trochę mi go żal zwłaszcza, że w następnej kolejności kazaliście mi #!$%@?ć mu lepę, a potem otworzyć RATPOISONSMARTSHOP.COM. Nie no, #!$%@? tam z #podludzie xD

Pały-cymbały wstukiwały przy nim numer mojego mieszkania na domofonie + Rafałek widział mój ryj, ale mam nadzieję, że jego plecy na tej dzielni kończą się na pryszczach, które nosi pod ortalionem.

Jutro znowu uprawiam donosicielstwo na komendzie i zapraszam gorąco do obserwancji #nalazarskimrejonie - coś powinno się wyjaśnić.

pastelowy - elo nocna

Apdejcik do poprzedniego wpisu:

Ledwo co zdążyłem zanieść...

źródło: comment_PP84ZSeLHQo0hOgvwBpkviwOVdYChm38.jpg

Pobierz
  • 5