Wpis z mikrobloga

Mirki, jestem zielonką (jeszcze 2 tyg. ( ͡° ʖ̯ ͡°)), ale to oznacza świeżość (). Właśnie zepsułem sesję komuś, komu wysłałem kod na CSGO. Teraz na #rozdajo mam dla Was dwie oferty:

1. Osoba, która walnie najzabawniejszego suchara, który rozłoży mnie na łopatki wygra kod na #wot - nie będzie losowania, będzie to po prostu wybór (moim zdaniem) najśmieszniejszego żartu/suchara #heheszki

2. Osoba, która za własnego suchara dostanie najwięcej plusów od mirków i mirabelek ##!$%@? dostanie kod na #gridautosport

Oczywiście jeden wpis może wygrać dwie nagrody, nic nie stoi na przeszkodzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czekam na sucharki w komentarzach.

Czas do jutra do 16:30.
  • 23
@lubiepiwo: Przychodzi facet zmęczony do domu z pracy a tu podbiega do niego jamnik i mówi:
-Janusz, Janusz zapisz mnie na wyścigi hartów!
Janusz zdziwiony, no jak to jamniki mogą mówić?! Stoi i się dziwi a jamnik dalej mówi:
-Janusz, Janusz zapisz mnie na wyścigi hartów!
Janusz sobie myśli, że skoro jamnik potrafi mówić to pewnie z łatwością wygra wyścig i zarobi trochę kasy na luksusowe vipy z biedronki.Postanowił zapisać jamnika
@lubiepiwo: Przychodzi turysta do bacy i pyta:
— Baco, macie jakiś pokój do wynajęcia?
— Mom.
— Za ile?
— Dwiście.
— Baco! Za tyle? To bardzo drogo!
— Panocku, ale tu jest piknie.
— No dobra baco, ale musi tu być spokój i żadnych dzieci.
— Tu nimo żadnych dzieci. Turysta idzie spać. Rano o godz. 5 - rumor, wrzask, z poddasza wypada czereda dzieci. Wrzeszczą, wywracają meble itp. Turysta
@lubiepiwo:

7-letniemu chłopcu matka zachorowała na raka. Walczyła, walczyła, ale nadszedł
dzień, że widziała już ostatnią prostą. Leży w domu w swoim łóżku, pożegnała się
z synem. Synek nie dał rady, wyszedł przed dom, usiadł na ławce i zapłakał.
Przechodzi sąsiad i pyta co się stało:
-Mama moja umiera.
-To może zadzwonię po lekarza?
-Nie, nie ma już szans, to jej ostatnie godziny.
-To może zadzwonię po księdza?
-Nie, nie mam