Wpis z mikrobloga

Piotr Górecki i Anna Wojtacha - dziennikarze i korespondenci wojenni TVP opowiadają o swojej pracy podczas konfliktów wojennych w Iraku i Afganistanie
https://www.youtube.com/watch?v=FMThodta0qk&feature=youtu.be

Wybaczcie, że audio jest zagłuszone tym burczeniem w tle. Ale ten wykład odbywał się w terenie, na pustkowiu, gdzie nie ma prądu i prąd dostarczany był tam przez prądnicę. Prosiłem organizatorów by przestawić tę prądnicę dalej, lub chociaż głośnik w inne miejsce. Ale nie. Pani organizatorka (jakaś młoda dziewczyna) powiedziała mi, że już nic nie będzie przestawiane. Powiedziałem, że mogę pomóc i to przestawić razem z nimi. Dostałem odpowiedź "trzeba było zgłosić się na wolontariusza to mógłby pan wtedy przestawiać". No cóż. Przez to mam nagrane 2 wykłady z tym burczeniem w tle... Za jakiś czas opublikuję jeszcze wykład pana Jerzego Rostkowskiego na temat polskich muszkieterów, który był nagrany w tym samym miejscu.

#piotrgorecki #tvp #annawojtacha #piknikmilitarny #ogrodniczki #independentvideopress #militaria #wojna #irak #afganistan
A.....o - Piotr Górecki i Anna Wojtacha - dziennikarze i korespondenci wojenni TVP op...
  • Odpowiedz