Wpis z mikrobloga

@sohee: Będę miał czym pisać ;) Skończyły mi się długopisy, to trochę ich zebrałem, plus pogadałem sobie z ludźmi na tych targach. Ciekawych rzeczy można się dowiedzieć.

@goodidea: Gadżety promocyjne są po to żeby stały i nikt ich nie dotykał?
@miesnakrowa: ooo gratuluję. Ja kiedyś chodziłam na targi zoologiczne i wracałam z torbami wypchanymi żarciem i zabawkami dla kotów, psów, chomików, papug + puszki, gadżety, słodycze, smycze, długopisy, koszulki, miski, książki... Rozrywka dla ubogich... ale kot zadowolony :D
@Floyt: tak na marginesie, swojego czasu pewna firma miała świetne reklamowe długopisy - metalowa, konkretna obudowa, i świetnie pisały - zawsze równo, nie robiły żadnych większych plamek, w ogóle się nie rozmazywały ani nic. Jedne z najlepszych długopisów z jakimi miałem do czynienia :P
@Floyt: #biedastudencka

@minusuj: Coś z groszkiem, ale dokładnie to nie wiem, mam chyba jeszcze opakowanie tej farby, tylko nie wiem czy w garażu czy też 150km ode mnie.

@egg: Ponoć targi żywności dają radę wyżywić. Dziś nie bardzo polowałem, bo więcej czasu poświęciłem na rozmowę z ludźmi ze stoisk ;]

@bgonzo: Śmietnik 36 klapa 3, 04-111 Warszawa
@Floyt: no oczywiście że tak, oni po prostu zamówili sobie u kogoś porządne długopisy z grawerką. Ale nie zmienia to faktu, że w tym przypadku reklamowe długopisy były po prostu fantastyczne, nie miały nic wspólnego z badziewiem ;)
@miesnakrowa: no spoko, pewnie pastelowy groszek z tego co widziałem, ogólnie będę sobie szukał koloru na forach o remontach ze zdjeciami więc to nic bardzo pilnego czy ważnego, gdybyś jednak na dniach zaglądał do garażu i tam będzie ta puszka to będę wdzięczny za info