Wpis z mikrobloga

@znudzonylewak: Za ile ? Ja właśnie miałem na Fb pisać że ci atencja spada bo wakacje i że będzie lepiej ale jak chcesz za hajsy grupę robić to powodzenia. Ja daję lajka jak mecze w 2/3 wchodzą a tak to nie ma co lajkować.
@znudzonylewak: Dlatego na liffkowych betach stawiałem śmieci :P, ogólnie za pomocą analizy Twoich i moich własnych potrafiłem wygrywać większość meczy, a potem gdy już robię 300% inventory to na high becie wszystko #!$%@? i puacz
@znudzonylewak: wolę wysłać ci pocztą przysłowiową dychę niż czekać aż klucze można tradeować :P A swoją drogą jak zrobisz wjazd za 2 keje dla obecnych to 70% ci się wykruszy, 20 % pojdzie na darmowe bety i zostaną tylko ci co asimovami betują i to zazwyczaj mają swoje juz obcykane opcje więc jak z f2bet na p2bet przejdziesz nie wróżę kokosów
@goten922: Niech pomyśle.
Niech te 70% osób które leci w #!$%@? sobie idzie pytać ekspertów z #csgolounge, niech te 20% pójdzie być produktami gdzie indziej, nawet jeżeli przejdzie 50 osób i tak będę szczęśliwy - wole mieć 50 ogarniętych osób niż 1500 leecherów którzy mi tylko % psują.

Simple as that