Wpis z mikrobloga

Dlaczego od miesiąca mówi się, że premierem PiS'u będzie Beata Szydło i konsekwentnie co kilka dni odgrzewa się ten temat?

PiS idzie za ciosem. Największym problemem tej partii był Jarosław Kaczyński więc po prostu... schowano go, a teraz konsekwentnie zaciera się skojarzenia na linii PiS-Kaczyński. Sprawnie wybija się największy argument negatywnego elektoratu PiS - "nie chcę żeby rządziły kaczory", w miejsce "kaczorów" pojawia się młody i budzący zaufanie Andrzej Duda oraz kobieta jako kandydatka na premiera. Sam prezes już pogodził się ze zmianą warty. Dzisiaj kończy 66 lat, a w ostatnim czasie stan jego zdrowia mocno się pogorszył. Znamienny był brak jego wystąpienia na wieczorze wyborczym Andrzeja Dudy.

O podobnym zabiegu ("schowania prezesa") słychać też w partii KORWiN, z praktycznie każdej strony. Jeśli plany zostaną przyjęte, JKM nie będzie brał czynnego udziału w kampanii do parlamentu (ewentualnie tylko w ostatnim tygodniu lub dwóch).

#politykapuchatka - zapraszam do obserwowania

  • 14
JKM nie będzie brał czynnego udziału w kampanii do parlamentu (ewentualnie tylko w ostatnim tygodniu lub dwóch).


@Jakub_Puchatek: korwin ma talent do szybkiego #!$%@? tego, co powoli wcześniej budował :D
@Jakub_Puchatek:
Piszesz

Znamienny był brak jego wystąpienia na wieczorze wyborczym Andrzeja Dudy. [Jarosława Kaczyńskiego]


a wcześniej:

PiS idzie za ciosem. Największym problemem tej partii był Jarosław Kaczyński więc po prostu... schowano go, a teraz konsekwentnie zaciera się skojarzenia na linii PiS-Kaczyński.


Przecież to sobie zaprzecza.
@Jakub_Puchatek: Jeżeli Korwin dogada się z Kukizem to jestem prawie pewny, że Korwin zostanie w PE i dalej będzie "rozwalał" UE od środka albo wystartuje do senatu. Tak samo Kukiz ma w planach udział do senatu dając miejsce młodszym do sejmu. To by świadczyło o ich ideowości i wiarygodności. Wymarzonym scenariuszem uważam, że byłaby ich wspólna inicjatywa w sprawie likwidacji senatu po tym jakby się tam dostali. Mieliby mój dozgonny szacunek