Wpis z mikrobloga

Festiwal #!$%@? pod znaleziskiem ''Zakopał psa w lesie. Zwierzę jeszcze żyło''. Idiotów trzeba piętnować:

@Supercoolljuk2:

Jak ktokolwiek mógł to zakopać


@k_s_lis_:

Mogl po ogluszeniu poderżnąć gardło.


@Kepucz:

A mógł zabić ( ͡ ͜ʖ ͡)


@Chicane:

też bym chętnie niejednemu w zyciu #!$%@?ł siekierą. #!$%@? kundle na wsi. goni to za tobą i gryzie po nogach.


@BlakeCarrington:

Mógł kundlowi tylko łapy połamać i wtedy gnoja zakopać,


Ciekawe co kierowało autorów tych komentarzy. Wyobrażacie sobie, aby ci ludzie skomentowali wydarzenie ''w realu'' wśród swoich znajomych i rodziny? Taki delikwent bez empatii i przejawiający totalne #!$%@? umysłowe w jednej chwili zostałby poddany ostracyzmowi. Rozumiem, że ''w realu'' instynkt samozachowawczy tych osobników działa względnie poprawnie i zanim coś powiedzą to przez moment pomyślą. Dlaczego tak trudno zdobyć się na odrobinę refleksji przed publikacją komentarza w internecie? Przecież nie chodzi o ''fejm'', bo chyba ci idioci nie wierzą, że dzięki wypisywaniu takich głupot zyskają czyjąś aprobatę.

#shitwykopsays #patologiazewsi i chyba czas najwyższy na nowy tag #patologiazwykopu
  • 27
  • Odpowiedz
Jak ktokolwiek mógł to zakopać


@Luka_Wars: A jak mówisz? "To" zwierzę czy inaczej?

Mogl po ogluszeniu poderżnąć gardło


Przejaw trzeźwego myślenia. Skoro już ktoś zdecydował się na zabicie psa, mógł to zrobić dobrze.

A mógł zabić ( ͡ ͜ʖ ͡)


Żart sytuacyjny. Jak najbardziej udany.

też bym chętnie niejednemu w zyciu #!$%@?ł siekierą. #!$%@? kundle na wsi. goni to za tobą i gryzie po nogach


Ten
  • Odpowiedz
A może to dla beki napisali, weź panie wyluzuj miednice :>


@MarianoaItaliano: Ciebie to śmieszy?

@sal3m: Bez przesady, nie jestem oburzony. Przeraża mnie po prostu głupota niektórych ludzi, którzy są życiowymi nieudacznikami i muszą dowartościować się w internecie, zwrócić na siebie czyjąś uwagę.

@kiszczak: Ten pies.
  • Odpowiedz
@kiszczak: Pies to osobny rzeczownik. Dawniej jak chodziłem do podstawówki to uczyli tego... A może naprawdę uważasz, że chodziło użytkownikowi o zwierzę? Bo w życiu codziennym widząc psa wołasz ''o, jakie złe zwierzę'', a tabliczki na ogrodzeniach posesji informują ''uwaga, złe zwierzę''. Bądź poważny, nie uważam ciebie za idiotę. Niepotrzebnie próbujesz coś udowodnić.
  • Odpowiedz
A może naprawdę uważasz, że chodziło użytkownikowi o zwierzę?


@Luka_Wars: Z pewnością chodziło mu o zwierzę. Przecież chodziło o psa!:)

Bo w życiu codziennym widząc psa wołasz ''o, jakie złe zwierzę''


Może jestem dziwny, ale zdarza mi się mówić: jaki fajny zwierz. Czy coś w tym rodzaju. Ale ja nawet na swoje dziecko czasem wołam "szczurze" więc mogę nie być dobrym przykładem.

Niepotrzebnie próbujesz coś udowodnić.


Nie no. Potrzebnie. Mam tylko
  • Odpowiedz
@kiszczak:

Z pewnością chodziło mu o zwierzę. Przecież chodziło o psa!


Czyli dalej trzymasz się tej wersji.

Może jestem dziwny, ale zdarza mi się mówić: jaki fajny zwierz. Czy coś w tym rodzaju. Ale ja nawet na swoje dziecko czasem wołam "szczurze" więc mogę nie być dobrym przykładem.


Może jesteś erudytą i nie mówisz jak 99% społeczeństwa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ta większość komentując (zazwyczaj) nagłówek artykułu
  • Odpowiedz
Ja jestem zwolennikiem ruchu na rzecz wybicia wszystkich psów a jak się to komuś nie podoba niech spier***. :-P
  • Odpowiedz