Wpis z mikrobloga

#gry #e3 #trailer #postapokalipsa #horizonzerodawn
Co mirki sądzą o Horizon: Zero Dawn?
Kurde, naprawdę fajnie się zapowiada ten tytuł. Szkoda, że #ps4 only, ale w końcu jakaś nowa marka, które rzeczywiście mnie zainteresowała. Lubie takie pokręcone wizje świata. Ciekawe tylko po co oni w ogóle polują na te mecha dinozaury (bo przecież nie dla mięsa) i dlaczego je stworzono. Oczywiście zakładam, że dowiemy się podczas gry, a tego typu tajemnice w historiach bardzo mnie kręcą.

Oby tylko Horizon nie okazał się grą z wielkim światem, ale oprócz głównego wątku pustym, bo wypełnionym co najwyżej generowanymi losowo walkami i zbieraniem setek kretyńskich znajdziek i surowców, bez większej fabuły czy dialogów, jak to jest np. w grach Ubi ostatnio. Po skończeniu kilka takich gier mam tego dość. Taki Wiedźmin 3 na przykład nagle pokazał nam, jak słabe są wspomniane wcześniej aktywności.

Jeszcze jedna obserwacja - jakiś czas temu sporo gadało się o tym, że niby za mało kobiet jako protagonistek w grach jest. I jak tak sobie na wyrywki przejrzałem różne zapowiedzi gier z e3 i widzę, że naprawdę dostaniemy masę kobiet. Pewnie za kilka lat będziemy jęczeć, że za dużo się tych kobiet zrobiło i czasem fajnie też pograć facetem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sad_Statue - #gry #e3 #trailer #postapokalipsa #horizonzerodawn
Co mirki sądzą o Hor...
  • 11
@elemenTH: No ja też rzecz jasna czekam na te wszystkie kontynuacje moich ulubionych marek :), ale trza czasem też się ogarnąć i spojrzeć życzliwszym okiem na nowe tytuły, bo ciągła sequelizacja nie jest jakoś specjalnie dobra dla gier.
@Sad_Statue: Od razu w oczy rzucił mi się świetny soundtrack ale i tak wygląda ciekawie. Troszke w klimatach Terminatora Salvation. PS4 co prawda jeszcze nie posiadam ale tytuł wygląda ciekawie i być może obok Uncharted 4 będzie to powód do kupna tej konsoli. Co prawda aktualnie wystarcza mi PS3 + Vita + PC ale jednak magia Uncharted przyciąga. Żałuję tylko że zamiast tego nie pokazano wyczekiwanego przeze mnie nowego Red Dead
@Sad_Statue: ja chętnie pograł bym w jakąś grę, której nie chciał bym wyłączać jak np. uncharted 2 czy tlou, teraz katuję assasin's black flag, najlepiej się nawala na morzu i z tego mam najwięcej frajdy, w zasadzie 99% frajdy a szczerze mówiąc w kwestii fabularnej nie bardzo wiem co robię w tej grze, gdzie zmierzam i po co.
@biczplis: Ja się domyślam, że przecież po coś to robią - pewnie masz rację, że w jakimś stopniu dla części, jednak trailer nie sugeruje, żeby oni elektroniczne części jakoś specjalnie wykorzystywali, a dodatkowo pani na trailerze po upolowaniu robodinozaura jakoś niespecjalnie garnęła się do "skórowania". ;) Tak czy siak, tylko sobie "głośno myślałem", bo jestem ciekawy jak fabularnie to będzie wyglądać.
@Sad_Statue: Pierwsze co jak strzelała do "elektronicznych jeleni" to zbierała jakieś pojemniki, które z nich wypadły.

jednak trailer nie sugeruje, żeby oni elektroniczne części jakoś specjalnie wykorzystywali,


Nie? Przecież ta jej dzida/oszczep ma chyba elektroniczne elementy...Zwłaszcza wybieralne strzały.
@biczplis: > Pierwsze co jak strzelała do "elektronicznych jeleni" to zbierała jakieś pojemniki, które z nich wypadły.

A te szczerze mówiąc nie zauważyłem. Chyba zwyczajnie obejrzę sobie ten trailer jeszcze raz, tym razem uważniej.

Nie? Przecież ta jej dzida/oszczep ma chyba elektroniczne elementy...Zwłaszcza wybieralne strzały.


Akurat to udało mi się zauważyć, fakt, ale to raczej bardziej mechanicznie działa, a nie elektronicznie (w znaczeniu złożonego sprzętu zasilanego jakimiś bateriami). Cóż, na pewno
@Sad_Statue: Ja czekam na Horizon, ten trailer na e3 bardzo mi się spodobał. Jeszcze nie mam PS4, ale zagram w to na 100%. A co do kobiet jako głównych bohaterek to świetna była (też rudowłosa) Nariko!