Wpis z mikrobloga

Mireczki, nie mam dużego doświadczenia w podróżowaniu i zastanawiam się jak najlepiej ogarniać noclegi na booking.com. Widzę, że są tam kilkudniowe promocje, nawet -50% czy nawet więcej w fajnych hotelach. Mam zaplanowaną podróż za kilka miesięcy (4-5 różnych miast) - czy najlepszym sposobem jest własnie odwiedzanie booking.com w poszukiwaniu takich promocji? Czy możecie polecić inne warte uwagi strony?
#podrozujzwykopem
  • 3
  • Odpowiedz
@Rublow: booking.com zawsze pobiera opłaty, więc ludzie którzy wynajmują taniej nie ogłaszają się tam, oszczędzają na prowizji :) Ogłaszają się na stronach promujących miasto, kraj, turystykę. Jest jeszcze air.bnb to kwatery, nie hostele lub hotele.
  • Odpowiedz
@xyz23: Chodzi akurat o Azję, więc booking.com wydaje się w tym przypadku najbardziej "bezpiecznym" rozwiązaniem ;-) Nie zależy mi, żeby znaleźć ekstremalnie tanie noclegi, ale raczej dobry stosunek cena/jakość
  • Odpowiedz
@Rublow: Azja jak najbardziej booking.com hint na Tajlandię wynająć hotel w Bangkoku i resztę na miejscu bo Tajowie mają dobrze zorganizowaną turystykę resztę lepiej organizować na miejscu.
  • Odpowiedz