Wpis z mikrobloga

Nic mnie tak bardzo nie #!$%@? jak #stulejarstwo w wykonaniu #rozowepaski. #!$%@? Ci taka jak to jest jej źle i niedobrze, bo #tfwnobf, że samotność męczy i ma mało znajomych i w ogóle tragedia. Ostatnio wpadła w oko mojemu znajomemu, porządny gość, niebrzydki, dobrze zarabiający i bardzo ułożony. No to robiłem mu u niej dobrą reklamę, ona generalnie bardzo pochlebnie się o nim wypowiadała. No to gość przechodzi do ofensywy i zaprasza ją na randkę, na którą się godzi. Przyszło do wyznaczonej daty i bah, panny nie ma, telefonu od niego nie odbiera. No to dzwonie ja i pytam się, czemu nie przyszła. Na co słyszę, że ona się nie nadaje, bo w sumie to jej dobrze samej i ona nie wie czego chce. Ja #!$%@?, pytam co w tym przeszkadza pójść się spotkać z typkiem, przecież to nie jest wyznanie miłości. Ta, że ok, ok w sumie racja i go przeprosi. Jak już przeprosiła to ten zaprosił ją po raz kolejny na dzisiaj. I co? Znowu dostaje od niego telefon, że się nie zjawiła. Napisałem jej tylko smsa, że równo pod kopułą to ona nie ma.

Wiecie co mi napisała dosyć niedawno?



#logikarozowychpaskow ##!$%@? #tfwnogf #chorobapsychicznaniewybiera #stulejacontent
  • 54