Wpis z mikrobloga

@Jestem_Tutaj: wrzucałem piosenki Fristajlo, zaczeło się od https://www.youtube.com/watch?v=Dn631TAyUcY
Poźniej, może przesadzałem, ale nie aż tak, żeby wszystko mi usunąć. Zresztą nie spamowałem tym samym filmikiem, tylko dopisywałem zawsze jakiś komentarz;/ + warn poleciał. Bo to chyba przez 'cumpla' @Durb - a który tam zgłosił ;)
Rozumiem, usunięcie z tagu Filozofia. Ale tag Fristajlo? no przesadzili moderatorzy kochani;/
@Durb: Odpisywanie na posty ludziom, (oczywiscie na koncu dodawalem filmik fristajlo i cała wypowiedź kierowałem pod to by było to uzasadnione) było raczej nie inwazyjne, pomijałem 'wartosciowe' wątki, a przy blachych sprawach nie widziałem przeciwskazań.
@Durb: Ok, nie mam Ci nic za złe. Smutno mi tylko się zrobiło, że moderacja #!$%@?ła cały kontent. Choć nie każdy wpis naruszał zasady. (oczywiście do flodowania, moga też #!$%@? podpiąc moje 3 komentarze wyrzej, bo mogłem napisać to w jednym). No nie ważne. To już nie pierwsza sytuacja gdzie mam im za złe. Choć z drugiej strony i tak czuje, że powinienem wyłapać banana (nie tylko za to co teraz)