Wpis z mikrobloga

Jestem Gorion i #!$%@? jestem śmieszkiem poza kontrolą, pasożytem zawadiakom, maskotką domową i strażnikiem samochodowej tapicerki. Problemy z odklejającą się tapicerką są tam, a ja jestem tu. Mam klej i nożyk za 0,6€ z #aliexpress.
Prawdziwe samochodowe boczki mają krągłości, a nie jakieś płaskie jak deska powierzchnie.
A i próbuje być na siłę śmieszny ( ͡ ͜ʖ ͡).

Tak na serio, to odklejała się mojej mamie tapicerka w boczkach w jej [ roverze 45](http://images70.fotosik.pl/77/b61d35d802148047med.jpg).'
Kilka razy próbowaliśmy, ale albo się odkleiło po miesiącu, albo tragicznie wyszło.
Więc stwierdziłem, z mamą, że zrobimy przecięcie od dołu na tym wybrzuszeniu (pic w komentarzu).
Wyszło znowu kiepsko, ale lepiej niż poprzednio... :p. A tego szwu nie będzie tak widać od dołu.

Zapytacie może, dlaczego nie oddałem do tapicera? Ano bo nawet nie chciał się podjąć tego zadania... Powiedział, że podsufitkę może zrobić, ale boczka już nie :p.

#tapicer #tapicerka #tapicerki #heheszki #contentwlasny #wlasnycontent
Gorion103 - Jestem Gorion i #!$%@? jestem śmieszkiem poza kontrolą, pasożytem zawadia...

źródło: comment_G6nXyfSB5ykLgGOQllJm1iTjJu66gYSE.jpg

Pobierz
  • 3
@Gorion103: Ja przed chwilą skończyłem obijać podsufitkę nowym materiałem, do tapicerki mogę polecić klej bonaterm (ten na pędzel), lub w sklepie z częściami sam. kupiłem klej Boll w sprayu. Materiał trzyma się bardzo mocno.