Wpis z mikrobloga

KZK GOP powinien się od nich uczyć


@sylwke3100: W ogóle to pół kraju powinno się uczyć od Jaworzno w kwestii przewozów. Dość nowoczesny tabor, nie spóźniają się, czysto + taki smaczki jak właśnie wrzuciłeś.
@janek_kos: Tylko trzeba wziąć pod uwagę że KZK ma nie dość że większy obszar do zarządzania to jeszcze nie ma pod sobą konkretnych przewoźników (bo liczą się ci co wygrają w przetargu na linie)
@zmrpdw: nie spóźniają się. No...chyba że w jakieś najtęższe mrozy tydzień w roku.

Tylko trzeba wziąć pod uwagę że KZK ma nie dość że większy obszar do zarządzania


@sylwke3100: Teoretycznie tak. Ale porównaj liczbę pasażerów i ceny biletów.

to jeszcze nie ma pod sobą konkretnych przewoźników (bo liczą się ci co wygrają w przetargu na linie)


@sylwke3100: no to to już jest kwestia zarządzania.
@sylwke3100: Teoretycznie tak. Ale porównaj liczbę pasażerów i ceny biletów.

@janek_kos: Jakie teoretycznie? Praktycznie. Liczba pasażerów też KZK przebija. Jedynie ceny biletów są nie takie jak powinny.

@sylwke3100: no to to już jest kwestia zarządzania.

Nie jest kwestia zarządzania tylko fakt że KZK jest związkiem a nie firmą komunikacyjną jak PKM w Jaworznie. KZKZ GOP z racji pełnionej funkcji nie posiada autobusów, jest tylko od zarządzania i to w
sylwke3100 - >@sylwke3100: Teoretycznie tak. Ale porównaj liczbę pasażerów i ceny bil...

źródło: comment_m65nsIg0jD5IzEn73pKZ9N4Iw2qFneHB.jpg

Pobierz
@janek_kos: często się zdarza, że przyjeżdżają wcześniej niż powinny co też nie jest dobre. na przystanku koło mojego bloku jeżdżą 4 autobusy i wszystkie jadą w ciągu 15-20 minut i potem nic nie ma przez godzinę. jak jeszcze chodziłem do szkoły to robiłem tak, że wyglądałem przez okno i jak autobus był na przystanku wcześniej to wychodziłem, no i kiedyś wychodzę do okna a tu 3 już stoją na przystanku, chociaż