Wpis z mikrobloga

Tyle wygrać! :)
Kupiłam wczoraj dodatek, zrobiłam V akt.
Dzisiaj zasiadłam do trybu przygodowego. Pierwsza lepsza gra publiczna na U4. Przy wykonywaniu zleceń pokazał się gob, a po jego ubiciu portal do skarbca - myślę sobie, czemu nie^^ Potem pierwsza w życiu zwykła szczelina. A tam dwie uliczki goblinów, w dosyć krótkim odstępie czasowym. Zasoby mojej skrzynki się znacznie zwiększyły ^^ Czy to było normalne, czy może to jakiś mega fart?
#diablo3
  • 13
@peradon: mam trochę postaci, ale gram tylko jedną czarką, poza sezonem. Dziwię się sama sobie, że dopiero teraz kupiłam dodatek. Wbiłam 315 paragonów na zwykłym diablo :P Zobaczymy jak szybko będą wpadać na dodatku.

Generalnie gdzieś tam wiedziałam, że istnieją uliczki goblinów i skarbiec, ale nie przypuszczałam, że tak szybko je "odkryję" :) Wykorzystując dzisiejszy fart pogram jeszcze trochę, może wypadną jakieś fajne legendy.
@mess_: a co jest w tym
@haze: Nie jest też takie rzadkie. Częściej trafiam skarbiec niż np. Gift Ramaldiniego.
Krowi level - dużo krów, krowi boss i caaałkiem sporo expa. Loot niespecjalny
@peradon: Mam już powściągliwość. Ta czarka to Twoja? Jeśli tak, to niezła, dążę do takiego ekwipunku. Obecnie biegam jeszcze z setem Tal Rasha 60lvl (6 części), no i powoli zbieram części innych setów, wkrótce coś się pewnie uzbiera sensownego...