Wpis z mikrobloga

dość, że się samym wpisem ośmieszyłeś, to jeszcze we wpisie przedstawiasz się jako prostak. Tak trzymaj!


@WlasciwosciBetonu: @BratJuzew: nie czepiam się głupio i nie jestem prostakiem, uważam, że takie rzeczy nie powinny mieć miejsca w sztuce dziennikarskiej, której TVN nawet pewnie na oczy nigdy nie widział, a już napewno nie stosował się do niej ;)
@dodgers: czyli zabawa słowem jest niestosowna w użyciu przez media (jakiekolwiek)? Ale heheszkować (tfu co to za słowo), przeglądać i plusować na mirko już można ?
Cholera przez całe życie - a powiem więcej, nawet moja droga zawodowa idzie w tym kierunku - obieralem według możliwościami jakie posiada nasz język. Purysta nie purysta, ale po to mamy język aby dodawać mu trochę świeżości i nawiązywać do obecnych trendów aby zaciekawić odbiorcę.
@BratJuzew: Właściwie zgadzam się z tym, co napisałeś, ale...
Na skrinie widzimy, że jest środek dnia, prime time, napierdzielone informacji na paskach ...
Wyłapuje fragmenty:
......kandydat na marszałka...
...wsparcie finansowe...
i nad tym góruje miau...

Wielokrotnie widziałem w miejscach publicznych włączony TVN24 bez dźwięku, przechodnie spoglądają na parę sekund nie wyłapując szerszego kontekstu, lub humorystycznego zabarwienia, bo bazują tylko na fragmentach obrazów, migawkach.
NO I SIĘ URWA KODUJE W SPOŁECZEŃSTWIE.

Później
Pobierz Log_WB67 - @BratJuzew: Właściwie zgadzam się z tym, co napisałeś, ale... 
Na skrinie...
źródło: comment_CFLynHAAyWWuHCJWgz7gdjyyBOA4Qar3.jpg