Wpis z mikrobloga

#rap #hiphop #rozdajo
nie wiem czy to rap, czy hiphop , a tym bardziej jaki dać tag oprócz rozdajo ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Czołem :>
znajdzie się chętny, bądź chętna na płytę Jamal'a Miłość?

Mam do rozdania funkiel nówkę w folii. Losowanie via mirkorandom 2-ego lipca - raczej wieczorem.
Wysyłka na mój koszt (możliwe, że dopiero ok 13 lipca mi się uda wysłać, bo wyjeżdżam niebawem).
Oczywiście nie obrażę się jak zwycięzca (o ile taki będzie) po otrzymaniu wrzuci zdjęcie z openingu.

Standardowo zielonki nie biorą udziału ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wystarczy tylko dać plusa.


pic rel:
Pobierz bekart - #rap #hiphop #rozdajo 
nie wiem czy to rap, czy hiphop , a tym bardziej jak...
źródło: comment_aCNRNls24jUP4N9gxg15rimYYoewAZaM.jpg
  • 12
@pvintage: nie chce mi się wchodzić w polemikę na ten temat, bo będąc szczerym to mnie #!$%@? to czego ktoś słucha.
Takim rymowanym tekstem na pewno Ci nie odpowiem, bo nie jestem w temacie. Zresztą nie szukam atrakcji przez kabel.
@bekart: Co do całokształtu jego twórczości trudno mi się wypowiadać, ale jak piwkuję u kolegi z kręgów wolnych konopi, praktycznie zawsze musi polisman polecieć - a wtedy z automatu leci tekst ze spojlera ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@WuKaeR: wikipedia twierdzi, że i to, i to ;)
@pvintage: a nie jak wiki tak twierdzi, to sorky, jednak nic o hip hopie nie wiem. Owszem, potocznie mówi sie "slucham hip hopu, " ale poprawniej byłoby "slucham rapu", albo nawet muzyki hip-hopu :)