Wpis z mikrobloga

#gorzkiezale #studbaza
Śmieszą mnie ci wszyscy świeżo upieczeni licencjaci, inżynierowie i magistrowie którzy się chwalą swoimi tytułami i osiągnięciami jakby nie wiadomo co w życiu osiągnęli. Ja rozumiem: ukończyć Harvard, Cambridge, ew UJ albo inną dobrą uczelnie, wykazać się jakimiś ponadprzeciętnymi umiejętnościami i wiedzą, ale nie kończyć jakiś gówno kierunek na gówno uczelni na której na każdym zaliczeniu się ściągało i kopiowało od innych, a wykłądowcy nic nie wymagali. Przypominam, że czasy kiedy studia były tylko dla elity już się skończyły. Teraz Ci wszyscy studenciaki uczestniczą w masówce mającej na celu sztuczne podniesienie ich (i tak niskich) wartości. Podobnie się ma do ludzi którzy chwalą się że zdali #prawojazdy Nosz #!$%@?! Czy to jest szczyt tego co można osiągnąć albo czy to jest szczyt ambicji niektórych ludzi?
zloty_wkret - #gorzkiezale #studbaza 
Śmieszą mnie ci wszyscy świeżo upieczeni licen...

źródło: comment_nV4RZ09924NZM4GSS3bW7nsDNUKWHB6g.jpg

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
@zloty_wkret: A czy to, że ktoś jest z siebie dumny, bo ma za sobą jakiś etap życia oznacza, że to szczyt jego ambicji albo tego co może osiągnąć? Wyjmij kij z dupki i nie zwracaj uwagi na takie rzeczy jeśli Cię denerwują ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@zloty_wkret: o gurwa. Nie wiem czy to bait ale odpiszę:
#!$%@? Cię to obchodzi jakie kto ma ambicje, jak to się mówi apetyt rośnie w miarę jedzenia. Dzisiaj ktoś zdał prawko to kolejnym celem będzie zrobienie kategorii C+E. Analogicznie jest ze studiami i z całą masą innych checkpointów życiowych. Ważne żeby dążyć do kolejnych celów i je osiągać.
A co do tych zdjęć to #!$%@?, jak ktoś chce się pochwalić i
  • Odpowiedz
@Evul_Mastah: Że niby UJ jest słaby? No sorry, ale to jedna z czołowych uczelni w Polsce. Słaba to może być np. jakaś Politechnika Świętokrzyska (i mówię to jako student tejże uczelni ( ͡° ͜ʖ ͡°))
  • Odpowiedz