Wpis z mikrobloga

@Johny_Gitarzysta69: Jeśli ktoś próbował kiedyś zgrywać białorycerza i podklepywać obcemu kolesiowi że jego panna się puszcza, to doskonale rozumie czemu tego nie zrobię. Po prostu wiem z doświadczenia że to nie ma sensu.
@Horbi: Za późno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Salieri_: Niszczysz mu w tym samym życie i bierzesz w tej zdradzie współudział ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zamiast zaprosić do siebie ziomka i pokazać mu FB i wiadomości, a po tym zostać kumplami to ty wolisz się kryć.
  • Odpowiedz
@mcfreak: W teorii wszystko brzmi fajnie, w praktyce już niestety tak kolorowo nie jest. Z samego fejsa to wynika w zasadzie tyle że "coś" zrobiła, żadnych szczegółów tam nie ma. Laska nawciska mu kitu, zwali winę na innych, i tak naprawdę nie ma żadnego powodu dla którego miałby mi uwierzyć, że jego kochanie desperacko szukało (z sukcesami) bolca. No i w tym momencie to nie ona będzie jego wrogiem, tylko ja.
  • Odpowiedz
@Salieri_: Kodeks braterski nakazuje informowanie brata przez brata o zdradzieckich ekscesach partnerek. Zawsze. Poboli i przestanie ale może mu zaoszczędzić przykrości w przyszłości.
  • Odpowiedz