Wpis z mikrobloga

Ktoś używa hydrolizatu białka (hydrolizowany koncentrat białka serwatki)?

Mam do oddania całą puchę - oryginalnie zapakowana. A ponieważ chcę uniknąć rozdawania temu, komu się nie przyda, to żeby dostać trzeba udowodnić, że się go używa i jest potrzebny i zaplusować wpis. Do wyboru smak waniliowy albo ciasteczkowy.

Wartość puchy (zawartość netto 906 g.) to 165 zł (wg. ceny dystrybutora).

Czas na zgłoszenia do poniedziałku, godzina 12:00. Losowanie w poniedziałek oczywiście.

#silownia
#rozdajo
#cebuladeals
#suplementy
  • 40
Skład jeśli ktoś chce poczytać :)

Profil aminokwasów:
Aminokwas w 100 g produktu
ciasteczko-krem wanilia
L-alanina 3,569 g 3,672 g
L-arginina* 2,002 g 2,060 g
Kwas L-asparaginowy 7,967 g 8,197 g
L-cystyna 1,784 g 1,836 g
Kwas L-glutaminowy 12,750 g 13,120 g
L-glicyna 1,390 g 1,430 g
L-histydyna* 1,348 g 1,387 g
L-izoleucyna 4,214 g 4,336 g
L-leucyna
7,833 g 8,059 g
L-lizyna 6,785 g 6,982 g
L-metionina
1,348 g 1,387 g
Casuperu - Skład jeśli ktoś chce poczytać :)

Profil aminokwasów:
Aminokwas w 100 ...

źródło: comment_yTnu3AYNyRntuLIyJbdNSRNK0sePl6H4.jpg

Pobierz
@gomezikpl: Ja i tak miksuję to z węglowodanami i mam mieszankę smaku pomarańczowego i ciasteczka - lepiej mi to wchodzi niż miks pomarańczy i wanilii :) Piłbym oddzielnie ale noszenie 3 shakerów mnie wnerwia (bo jeszcze izotonik) :)
@gomezikpl: No to z tymi co ja biorę nie jest źle - smak niezły, rozpuszczają się też całkiem dobrze ale mieszanie tego w jednym shakerze to paranoja :) A picie oddzielnie potem w szatni z 3 shakerów i ten odruch, że Ci się przelewa - jedyne czego nie lubię na siłowni :D
@Casuperu: No więc już mówię w czym rzecz. Jestem w związku z dziewczyną od 4 miesięcy, ale ostatnio zaczęło się #!$%@?ć. Nigdy nie mówi tego bezpośrednio, ale sugerowała mi, że muszę o siebie bardziej zadbać. No i stało się. Przedwczoraj rozmowa:
"John czy tam Paul, muszę ci coś powiedzieć"
"Co jest"
"Spotykam się z Ringo, miałam ci o tym wcześniej powiedzieć, ale trochę się bałam"
"Dżizas, dobry żart"
"Do niczego nie
@Casuperu: Ja bardzo chętnie przyjąłbym taki prezent :-) A to z powodu tego ze:
- nie toleruje laktozy...
Ćwiczę od jakiegoś czasu u sąsiada, posiada mala siłownię(fotkę podesle jeżeli będzie trzeba ;)). Chciałbym już włączyć takie cudo do treningów :)
Tydzień temu wybrałem sie żeby kupić coś do sklepu z odzywkami, potrzebowałem porady co mogę wziąć dla siebie przy tej nieszczęsnej nietolerancji :/
Nie kupiłem nic na razie bo przez 2