Wpis z mikrobloga

Wypok taki liberalny i wolnościowy, a jak USA legalizuje związki partnerskie to wielki #boldupy.

Jak to jest z tą wolnością? Wydawało mi się, że wg wolnościowców wolność jednostki kończy się tam gdzie ingeruje w wolność innej jednostki. Co wam więc przeszkadza para gejów kochających się w zad za obopólną zgodą?

#4konserwy #4kuce #korwin #zwiazkipartnerskie #lewactwo

Wybaczcie za spam tagami. Chciałem trafić do potencjalnie zainteresowanych.
  • 85
@cebulak_pl: Państwo powinno nie mieszać się w sprawy prywatne obywateli, również a może nawet przede wszystkim w zawieranie dobrowolnych związków jakie by one nie były. Celem wolnościowców ( z jakiejkolwiek strony) powinno być wycofanie instytucji państwa z prywatnego życia. Inaczej nie może być nawet mowy o osobistej wolności. Więc dla mnie i lewacy i konserwatyści to hipokryci. Dziękuję za uwagę i pozdrawiam. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@cebulak_pl: @kvvach: @Aditor: No właśnie, wolność 2 homosiów w przestrzeni publicznej ogranicza moją wolność chodzenia po mieście. Byłbyś za tym żeby można było bez majtek latać w centrum miasta? Dla wielu widok faceta bez majtek w centrum jest mniej odrażający niż widok 2 całujących się homosiów.
@cebulak_pl: Heteroseksualizm jest naturalny! Więc co to ma do rzeczy że jakiś zboczeńców to oburza? Natomiast homoseksualizm jest dewiacją/wypaczeniem/zboczeniem. Rozumiem że jeżeli ktoś przyszedłby sobie z suką w centrum miasta i zaczął odbywać stosunek seksualny to mielibyśmy to tolerować bo ma do tego prawo- wolność jednostki? (zakładając że zoofilia byłaby legalna).
@gupilogin: Rozumiem że popierasz usunięcie z kodeksu karnego przepisu pozwalającego karać za ekshibicjonizm? Niech każdy zboczeniec sobie lata na golasa po centrum miasta i masturbuje się na ławce w parku, wtedy dopiero będziemy mieli prawdziwą wolność ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@nie_jem_grzybow: Jakie "dziury w rozumowaniu"? Jeżeli zezwalamy homosiom (dewiantom- fachowe określenie/ nieobraźliwe) na publiczne obściskiwanie i całowanie, ku zgorszeniu większości to musimy się zgodzić na publiczny ekshibicjonizm innych dewiantów- ekshibicjonistów, gdzie tu dziury?
@gupilogin: A gorszenie innych swoją nagością? Nie chciałbym żyć w Twoim państwie w którym idąc po bułki do sklepu byłbym narażony na widok gołej 80 latki z obwisłymi cyckami, czy niegolącego się menela. Najgorzej by było w ciasnej alejce między krzewami, albo wąskim chodniku żeby koło nich przechodzić, chyba szybko ten twój kraj by się wyludnił.
@cebulak_pl: Podałem przykład ograniczania wolności jednostki, która przez każdego nawet wolnościowca powinna być akceptowalna, więc jeżeli zgadzamy się że ekshibicjonizm nie jest czymś co chcielibyśmy być zmuszani doświadczyć w miejscu publicznym, tak samo konserwatywni-liberałowie nie chcą być zmuszani do oglądania w miejscach PUBLICZNYCH 2 całujących się homosiów, prosta analogia.
@Bsx88: zła analogiq. Homoseksualizm jest legalny w Polsce i prawie na całym cywilizowanym świecie. Jak często widzisz 2 całujących się pedałów? Czy w jaki sposób legalizacja związków partnerskich przyczyni się do tego, że będzie ich więcej?