Wpis z mikrobloga

@crest: skąd taki wysyp konfederuskich popleczników w tym tygodniu? Wakacje się zaczęły i dzieci do szkoły nie muszą chodzić? To by się zgadzało, wcześniej takie posty były tylko popołudniu, czyli po szkole xD
  • Odpowiedz
  • 12
@yoda-komoda tak zgadza się, wszyscy popierający konfę są młodymi ludźmi, chodzącymi do szkoły. A tylko stare grzyby bez wykształcenia nie chcą głosować na konfę. Kurtyna ()
  • Odpowiedz
@crest:

"Jak byłem młody to głosowałem na konfę i Korwina, ale już dorosłem i na nich nie głosuję".


To akurat prawda, z konfederacji trzeba wyrosnąć
  • Odpowiedz
@crest: przykro mi, ale może w przyszłym roku będziecie mieć lekcje z podstaw przedsiębiorczości, tam Wam wytłumaczą trochę ekonomię i też wyrośnięcie z paróweczkowego memcenizmu xD
  • Odpowiedz
@crest: Mój tato mi wiele lat temu mówił, że z Korwina się wyrasta, wtedy myślałem że gada bzdury. Teraz się z nim w pełni zgadzam. Obecnie wstyd mi że na nich głosowałem i popierałem, większość znajomych ze studiów co na nich wtedy głosowało (mniej więcej 70+% osób na roku), ma podobnie. Złapaliście się w syndrom oblężonej twierdzy i myślicie że każdy kto atakuje konfę to troll, a nie bierzecie pod uwagę,
  • Odpowiedz
  • 5
@yoda-komoda o też fajny cytat, teraz już wiesz o co w tej zabawie chodzi (ʘʘ) Najpierw atak na młody wiek, potem podstawy ekonomii. No super ci idzie.

@Kerach tak było, pamiętaj jak ci to tłumaczyłem, a potem po zawodówce poszedłeś na te studia. Ehhh ale ten czas leci Pjetrek (,)
  • Odpowiedz
@crest: jeżeli mam do wyboru mieć #!$%@? państwo po spełnieniu paróweczkowych postulatów i katolicki zamordyzm w zestawie albo swobodę, to już wolę zapłacić trochę więcej. Już nie mówiąc o tym że obniżkę podatków zobaczycie jak świnia niebo, a zamordyzm będzie na pewno xD
  • Odpowiedz
@crest: No tak było. Byłem naiwnym kucem w liceum, później zacząłem pracować w Januszex sp. z.o.o., praca za granicą, poznawanie różnych ludzi, studia, no i teraz nie mogę słuchać tych brednii.
  • Odpowiedz
@crest: w sumie to tak jest, nie każdy konfiarz to gówniarz ktory nie ma praw wyborczych, ale po wpisach ludzi i ich jedynym argumencie "by lewaków dupa piekła" można stwierdzić że są znaczną częścią społeczeństwa konfiarskiego. 10 lat temu korwin "masakrował lewaków" na co łapali się sebixy w szkole sredniej, tak jest i teraz.
  • Odpowiedz
@crest: Sam jestem przykładem wyrośnięcia z Korwina. Jak nie wierzysz to se przekop moją aktywność w okolicach wyborów 2015 i zobaczysz emanację kucostwa.

Problem zaczyna się jak człowiek dorasta, zaczyna pracować na własny rachunek i dalej wierzy w to wolno-rynkowe #!$%@?. Korwin był jeszcze zabawny i prawdziwy, Mentzen to zwykły cynik z katotalibańskimi poglądami
  • Odpowiedz