Wpis z mikrobloga

@adahtje: Jak to nie? Ja już jestem starym użytkownikiem Spotify i dawno temu wykorzystałem darmowy miesiąc premium, później jeszcze kupowałem z 3 razy za kasę. Obecnie nie mam premki i że niby mogę sobie aktywować te dwa miesiące za free?
@Techies: w sensie, że nie trzeba zakładać nowego konta spotify. Zdaje się, że po prostu nie możesz mieć aktualnego premium.
@sonyman: nr karty kredytowej lub np. paypal połączony z Twoją kartą debetową
@dawid110d: właśnie nie, dlatego piszę że dla nowych, + jak się okazuje tych co nigdy nie odpalili premium. Czaaasami dają takie kody jakby, 30dni free i wtedy działa dla wszystkich
@dawid110d: @adahtje: nie pozwala

Z Oferty 60-dniowego bezpłatnego okresu próbnego można skorzystać tylko raz. W przypadku subskrypcji na serwis premium lub nielimitowany oraz w przypadku skorzystania uprzednio z bezpłatnej 30-dniowej lub bezpłatnej 60-dniowej oferty próbnej nie będą Państwo mogli skorzystać z bezpłatnej 60-dniowej oferty próbnej.
@Techies:
Wyrażasz zgodę, aby Spotify do czasu anulowania subskrypcji co miesiąc automatycznie naliczało opłatę za korzystanie z usługi. W przypadku braku rezygnacji z subskrypcji przed zakończeniem okresu promocyjnego (szczegółowe informacje dostępne na stronie konta) co miesiąc będzie naliczana standardowa opłata za subskrypcję, aż do czasu rezygnacji.
@sonyman:
Potrzebują żebyś związał się z nimi jakaś formą płatności, gdyby tego nie było każdy zakładał by sobie co miesiąc nowe konto(teraz tez się da ale jest to bardziej skomplikowane)
Tak, co miesiąc ściąga 20zl z konta i masz premium cały czas, które możesz w dowolnej chwili anulować.