Wpis z mikrobloga

@ostr: To nie zmienia faktu, że gazeta. Jakby napisali, że twoja mama to prostytutka to też byś to olał? Przecież to zniesławienie i tak dalej, a jakby nie było ktoś to czytać musi;]
@ostr: Jednak poziom ten sam, obraza innych, do tego bez pokrycia faktami a poszło do druku. Dla mnie możesz tupać, sapać, skargi pisać, a mnie to wisi, bo przykłady oba mają ten sam sens. Proste rozwiązania i wytłumaczenia są najlepsze. Ale jak widzę jaki naród ten jest tępy to jeszcze chce mu się utrudniać sprawy.... zaiste teraz błysnąłeś.
@Kaczypawlak: Dla mnie możesz tupać, sapać, skargi pisać, a mnie to wisi, bo przykłady oba mają ten sam sens

ale kto z nas dwóch sapie, pisze skargi itd? lol to mi to wisi Ty toczysz pianę

Ale jak widzę jaki naród ten jest tępy to jeszcze chce mu się utrudniać sprawy.... zaiste teraz błysnąłeś

nie rozumiem tego zdania ;O poza tym ,że obrażasz wszystkich jak leci będąc sam chyba trochę zakompleksiony.
@ostr:

sorry ale jak mamy tak dyskutować to nie zamierzam się zniżać do Twojego poziomu.


No tak, wcale nie zostałeś "urażony".

ale kto z nas dwóch sapie, pisze skargi itd? lol to mi to wisi Ty toczysz pianę


No tak, bo szkalują nasze dobre imię, pamięć, historię a Ty to olewasz, bo to tabloid. No to sorry wodzu, podałem Ci przykład podobny, a Ty od razu się migasz od dyskusji, "bo
@Kaczypawlak: albo jesteś sam w to zamieszany, aby sprawę przykryć (możesz mieć w tym interes) :O mózg #!$%@? TAK! jestem naczelnym Bildu! :D

staaary... jako osoba ,która sobie nie tak dawno zrobiła długa przerwę od wykopu dam Ci życzliwą radę, wciśnij "wyloguj" na trochę :P z tydzień może dwa, bo albo trollujesz albo odlatujesz od wdychania kurzu i braku słońca :P