Wpis z mikrobloga

#fr6 #motocykle #diy #bababuduje no i dla mnie trochę #motocykleboners

Dziś też trochę podziubałem.

-stelaż założony
-chiński zegar podłączony ale jeszcze są problemy
-elektryka pospinana
-jazda próbna po parkingu zrobiona (poprzedni właściciel wpadł z browarem to też się karnął)

Co się rozwiało? No rozwiały się wątpliwości co do promienia skrętu. Jest git.

Co mnie zmartwiło? W wolnym winklu czuć masę przedniego zawiasu (wali się trochę).

Zmieniłem zdanie co do lusterek w clip-onach. Chyba jednak je założę.

Wrzucam fotki bez opisu bo nie bardzo mi się chce, ale w skrócie to:

fotka "kokpitu"
Imgur

przymierzanie starego przodu
Imgur
Imgur
Imgur

lusterka na manetki i kierunki które mam z tyłu (mam komplet na przód ale nie zakładam bo mam fabryczne w owiewce)
Imgur

Kolejnym minusem jest to że amor jest za mocno podniesiony i muszę znaleźć różowego żeby spłodzić potomstwo bo jaja mogą nie wytrzymać regularnej jazdy.
  • 5
@baba_by_sie_jednak_przydala:

Dlaczego uważasz że wali się od masy zawiasu? Po mojemu to raczej od zmienionego kąta główki albo wyprzedzenia.

Co ma dwie konsekwencje, dobra i złą,

Dobra jest taka że może to być tylko wrażenie początkowe a potem się przyzwyczaisz.

Zła jest taka że grozi Ci shimmy.

Co do zagrożenia jądrowego to zrób dołek w baku, dodaj napis "For my balls only" i będzie lans na dzielni.

Gx
@Gixaar: Dokładnie takie miał spostrzeżenia mój kumpel. Stwierdził, że mam to samo moto ale w zupełnie innej charakterystyce i dlatego mam takie odczucia. Przejazdy były wolne (nie duży parking) i może miałem po prostu za małe prędkości przez co nie czułem się stabilnie. On (na tym motocyklu zjeżdżony cały kraj kilkukrotnie) powiedział, że prowadzi się ok.

Shimmy to jest coś czego właśnie się obawiam. Miałem takie dziwne wrażenie, że jak odkręcę