Wpis z mikrobloga

Mirki. Ja w sumie za niedługo wkraczam w 'dorosłość'. Powinienem mieć jakieś pojęcie o swojej przyszłości, o studiach, o przyszłej pracy. Ale ja nie wiem nic XD jestem święcie przekonany, że na studiach sobie nie poradze, bo to będzie zbyt duży przeskok dla mnie, a nawet jeśli mi się uda, to i tak nie znajdę pracy, a nawet jeśli to mi się uda, to i tak się w tej robocie nie utrzymam. Do emerytury pewnie nie dożyję i to nie dożyję sam.


#zycie #studia #oswiadczeniezdupy
  • 18
@Kanken: Dont worry m8, ja jestem z kolei na koncu drogi, wlasnie koncze studia i wiem/nie wiem co chce robic. Najtrudniejsze w zyciu nie jest dazyc do celu, ale go zdefiniowac. Nawet jak pojdziesz na studia ktore Ci nie przypasuja to sie nie przejmuj, wielu z moich znajomych zaczynalo 3 razy na roznych uczelniach, ale przynajmniej ksztalca sie w konkretnych kierunkach, ktore im odpowiadaja.
@truskawaa: Tzn, ten tekst to nie jest konkretnie moje podejście. Wszystko się potoczy jak się potoczy nie znam przyszłości, ale jak już o tym sobie myślę, to rysuje mi się w głowie obraz 5 kaczek stojących sobie na plecach w skórze człowieka, imitujących moje życie :I
@Pertaseth: M8, a co jest do wygrania :v?

Tzn, ten tekst to nie jest konkretnie moje podejście. Wszystko się potoczy jak się potoczy nie znam przyszłości, ale jak już o tym sobie myślę, to rysuje mi się w głowie obraz 5 kaczek stojących sobie na plecach w skórze człowieka, imitujących moje życie :I


up
@Pertaseth: Aj to tez jest #!$%@?, wygrywanie - chcę przeżyć życie jak najprzyjemniej. Jak mnie będzie kręcić mycie podłóg na centralnym, to będę szorował podłogi na centralnym jak natchniony.