Wpis z mikrobloga

@BoltoS: dzisiaj też fajne wpisy u Krzyśka na fb. np ten od scifuna :3:

ta hołota jest tak pełna urojeń, że trudno nawet gdzieś zacząć, umysłowość gdzieś między kserokopiarką infografik a ofiarą sekty, totalna dychotomia myślenia, szablon światopoglądowy pozwalający ich rozgryźć na podstawie pojedynczej obserwacji, całkowicie spaczona i fałszywa wizja rzeczywistości, w której zaklęcie "lewak" pozwala tym biedakom nie przeciążać umysłu przesadnie wielką liczbą zmiennych, nienaturalna agresja, odpychająca buta i przekonanie
Dziwne. Takie te konserwy niby elitarne, a z ich strony nie widziałem ani jednego odniesienia się do tej sprawy w sposób inteligentny, rzetelny i sensowny, jak to zrobiło wiele celebryckich "lewaków". Czyżby żadna konserwa nie potrafiła uzasadnić swoich poglądów w logiczny sposób?

@BoltoS: Ja patrzę na to ze swojego punktu widzenia. Ja bym się wstydził mieć takie gówno za sobą. Nie widzę w tym żadnej beki. Wy młodzi macie naprawdę dziwne poczucie humoru, nie wiele wam potrzeba do "beki"
@chapeaunoir: ja jestem konserwą (i w dodatku Katolem) i uważam Ze nie ma co komentować , jest to sprzeczne z moimi poglądami oraz uważam ze jest to droga małymi kroczkami do przeforsowania adopcji przez pary homoseksualne. Nie mam problemu z akceptowaniem "homosiów" i paru nawet znam.