Wpis z mikrobloga

@przemyslany_nick: a dlaczego mam wliczac? Prowadze normalne zycie, mam kobiete , nie mam kuca i wysmiewam twory kucpodobne. Po tym co czytam na wykopie to myslę, że siedzą, a w ciągu kilku lat wykop bedzie przez nich totalnie splondrowany. Jeśli ma znajomych ktorzy walą sobie do tego jak gosciol wstawia wpis ze swojego wesela to nie jest od nich ani troche lepszy, psychiatro
@mlg20: bo określiłeś ten portal jako - tu cytuję - "forum gdzie siedza same stuleje".

Jeśli ma znajomych ktorzy walą sobie do tego jak gosciol wstawia wpis ze swojego wesela to nie jest od nich ani troche lepszy, psychiatro


Dlaczego sprowadzasz wszystko do "walenia sobie"? Są tu ludzie, którzy interesują się tą internetową kreacją, a że on poświęcił chwilę na podzielenie się przebiegiem imprezy na portalu, z którego korzysta, to ma
@przemyslany_nick: Ja nic do oskarka nie mam.Ale nie sądzilem, że jest tak glupi i na swojej imprezie,ktora powinien poswiecic żonie i rodzinie, cytuje raz jeszcze - wstawia durno wpisy na portal dla stulejek. Tego to nawet komentować mi sie nie chce. Jeszcze pół biedy jak by to zrobił na fejsa i chwalił się tym wśród swoich znajomych, a nie obcych kucow i bordo co zycie na wykopie potracili
@mlg20: no ale przecież nie przerwał wesela w tym celu... pewnie mało kto w o ogóle zauważył. A to, jaki ten portal wg. Ciebie jest i dla kogo, to już Twoja opinia. Ja osobiście na Twoim miejscu nie siedziałbym na portalu, o którym mam takie zdanie - z szacunku do siebie.
@mlg20: co cię tak dupa boli o to, że jakiś ziomek wstawia sobie zdjęcie na portal że smiesznymi obrazkami xd zazdrość od ciebie bije na kilometr, nie podoba się to usuń konto albo zczarnolistuj wszystkich użytkowników, którzy mają życie poza wykopem lol
@kote: kolejny twór karaczopodobny z ich karaczowymowa.Co to ma byc żeby jakis ,kote', ktory nie potrafi poprawnie swojego nicka napisac instruował mnie tutaj i doradzał? W dupie to sie za bardzo nie poprzewracalo?