Wpis z mikrobloga

Witamy Państwa ponownie!
Cały dzień spędziłam na przygotowaniach do zdjęcia weryfikującego. <3
Dobra,a teraz tak na serio.
Nie mogłam wytrzymać bez jakiejś informacji czy coś,więc już o 16 wyjechałam. I bardzo dobrze,bo okazało się,że pani weterynarz była już o tej porze,a mogło jej nie być o tej 17...

Lekarka powiedziała,że jest różnica co do wczoraj,czyli z dnia na dzień jest coraz lepiej.
Więc tym,co mówili,żeby uśpić- kij w oko!
Słaba jest wciąż,ale całkiem przytomna,możliwe,że wstrząśnienie mózgu ma już za sobą. Wet powiedziała,że wyjdzie z tego.
No a z tą żuchwą,to będzie problem. Bo ja spodziewałam się maksymalnie 350 zł,a wet powiedziała,że może to być nawet ponad 500 zł...
Wet potwierdziła- typowo domowy kot,wyżywiona tak jak trzeba(ani za chuda,ani za gruba).


I zdjęcie(wrzuciłam je także pod znalezisko i do powiązanych,choć teraz to już pewnie niewiele osób zobaczy).
Zbyt piękne nie jest,no ale trudno,żeby pacjent wyglądał olśniewająco.


Dziękujemy za zaufanie i pomoc finansową,a ze swojej strony,także za pomoc duchową.
Jutro nowe informacje. ;)

Aha. Jeszcze jedno. Nie wiem,czy to dobrze,czy źle,ale gdyby nie trafiła na weekend do weta,bez leków i kroplówki prawdopodobnie by nie przeżyła...
#felicjazdrowieje #pokazkota
ostrzyjnoz - Witamy Państwa ponownie!
Cały dzień spędziłam na przygotowaniach do zdj...

źródło: comment_KFcqkRBMNRVM5fGcOdCPIJ8X0jGGP0Ww.jpg

Pobierz
  • 128
  • Odpowiedz
@kapelusz: Ej no nie przesadzaj. Nie szkaluje mnie.
Tylko jestem bardzo ciekawa,jak miałabym inaczej udowodnić swoją historię,skoro zdjęcia i paragon nie wystarczą. Wydaje mi się,że wrzucanie zdjęcia z karteczką #tylkomirko jest najczęstszą metodą udowadniania na wykopie.
  • Odpowiedz
@kapelusz: Szkaluję? Dobre sobie ;) Oczywiście, ze dobrze robi ratując kota. A i miło, że wykopki dołączyły się do pomocy, ale moim zdaniem pewne działania są zbędne. Chyba mogę mieć własne zdanie, co?
I dzie to szkalowanie. Dzie.
  • Odpowiedz
@Impresjonista: Ciekawa propozycja. Tylko po pierwsze,fundacja pewnie musiałaby mnie "wziąć pod opiekę". A po drugie,myślę,że pomoc użytkowników wykopu i członków grupy "Koty" z facebooka,wystarczy. :)
  • Odpowiedz
@Kaplanka: czepiasz się że dziewczyna zrobiła kartkę weryfikacyjną dla wykopu. Że spędziła minutę by napisać dwa tagi. To zbędne i niepotrzebne. Gdyby nie wrzuciła takiej weryfikacji, to zaraz znalazłaby się masa frustracików zarzucających jej oszustwo i właśnie brak tej weryfikacji.
@ostrzyjnoz robi to co trzeba i naprawdę trzeba to docenić
  • Odpowiedz
@animuss: Kurde, ale ze mnie tępak. Myślałam, że istnieje różnica miedzy 'czepiac się/szkalować, a 'dziwić się'.
Idę się uczyć od nowa, bo cos przeoczylam w podbazie.
  • Odpowiedz
@lubielizacosy: Tak,w pierwszy dzień wet też mi to powiedziała. Że teraz zrobimy co możemy,ale może nie zadziałać,i trzeba będzie kotkę uśpić. Ale u Felicji z dnia na dzień jest poprawa stanu zdrowia. A jak u Ciebie było? Poprawiało się zdrowie kota?
  • Odpowiedz
@lubielizacosy: Aaa,to nie. U nas,po pierwsze, Felicja jeść nie może przez uszkodzenie żuchwy,tylko płyny(będąc u weta,dostaje kroplówkę). A ma około 5 lat,więc jeszcze dużo życia ma przed sobą.

  • Odpowiedz