Wpis z mikrobloga

Nie przepraszam nikogo za barke, mam w poważaniu co wykopki robiły. Czy ja wyglądam na niańke? Mnie nikt nie uraził podczas party (poza jednym mireczkiem z kucem który herezje o innej barce mi opowiadał). Jestem zadowolony że udało mi się (o gigantycznej pomocy teraz nie mówię, będzie w podsumowaniu) zebrać 200 mirków i stworzyć im atmosfere do dobrej zabawy, która faktycznie miała miejsce i każdy kto nie komentował z piwnicy potwierdzi to.

Jednocześnie oświadczam, że @Spaceman_ jest najgorszą ze wszystkich stulei. Najpierw we wpisie, który został już usunięty, nazwał gości imprezy grubasami, brzydalami, stulejami, przegrywami i kilkoma innymi epitetami, a później przyznał się do tego że wstydził się podejść do nas i zagadać/bawić się z nami. Oprócz tego wielokrotnie przed imprezą groził @PanKara że pobije go w trakcie, i najwidoczniej na widok samego Kary narobił w gacie i żeby poprawić sobie samopoczucie spowodowane posiadaniem wyjątkowo małego przyrodzenia rozkręcił gównoburze o nic.

@Spaceman_ publicznie groził pobiciem jednego z organizatorów, tak było i znajdzie się sporo screenów na potwierdzenie tego bo pewnie zaraz pousuwa wpisy albo będzie mówił że to dla beki.

Urażone dziecko, nikt nie chciał z nim rozmawiać więc stara się obrazić 200 osób. Jedyną osobą która powinna przepraszać jest @Spaceman_. Zachował się karygodnie i tak naprawdę to on najbardziej pluje na Jana Pawła II. Wykorzystuje wizerunek Papieża Polaka do prowadzenia wojenek z wiatrakami. Uważam że @Moderacja #moderacja powinna przejrzeć regulamin serwisu i znaleźć punkt pozwalający go za to zbanować.

Nikogo nie usprawiedliwiam, uważam że nie ma za co usprawiedliwiać. Jeśli ktoś jednak czuje się urażony, niech atakuje personalnie osoby które śpiewały, nie impreze.

#wroclawskiewykopparty #wykopparty #oswiadczenie #afera do wiadomości @m__b @a__s
  • 91
@kmicolo: aż dwieście kumpli w jednym miejscu. Jezu a ja nadal nie wpadłem na piwo. Zachecasz minie tylko bo z chęcią wprowadzę dobrą atmosferę swoją osobą.( ͡° ͜ʖ ͡°)-
@niegrzecznybobas: @parachutes: @anonim1133: @niegrzecznybobas: @TomgTp: Oto fragment tego, co pisał @Spaceman_ o użytkownikach serwisu ze śmiesznymi obrazkami:

@Spaceman_: Wytrzymałem pół godziny. Smród większości obecnych drażnił nozdrza.

Te żarty o stulejarzach i piwnicy to sama prawda. Wielu spaślaków z pryszczami. Przechwałki stażem na wykopie czy pozycją w rankingu to była norma. Studenciaki bawiące się balonikami w kształcie penisa, grube lochy z owłosionymi rękami i nogami (na wykopie