Wpis z mikrobloga

No a więc grając 4 dni z rzędu tylko dglem jak byłem na orzełku tak nadal jestem na orzełku. Niestety kończę zabawę bo zbyt często mnie wyrzucali no i banan. :D Tak czy siak poziom na orzełku jest masakrycznie niski, wracam do lema i suprime zaraz. Ludzie na orzełku nie znają nazw lokacji na de_inferno, nie potrafią myśleć, itd. po prostu to za co kocham ten mm. <3 #csgo
  • 4
@stefanwas: Ja mm nie grałem bo raka dostawałem, na faceit grałem sporo i było troszkę lepiej. Po misji z operacji, gdzie się z diglem latało, mi się spodobało i na faceit strzelałem ładne głowy. Na mm łowy często nie wchodzą strasznie! myślałem że słabsza forma czy coś i na 120 tickrate głowy po prostu mi wpadają, a na mm 64 często nie wpadają chociaż byłem pewien że powinna być.
=

@CaH2PO42: ja nie trollowalem, gralem normalnie, rzucalem bronie, komunikowalem sie etc. gralem normalnie tyle ze z dglem. Skąd? Po prostu zachciało mi się grać z dglem, ludzie na lemie nie ogarniają w ogóle gry a na le z dgla cisnę. :D @ChinpokoMonn: #!$%@? wie jak to jest bo goldy stare podobno siedzą w orłach, ja z szeryfa przed tą aktualizacją to miałem najwyżej lema (i w sumie blisko suprime).