Wpis z mikrobloga

@owcaa: pracowałem tam nie długo bo 3 miesiące. I powiem tak, wspominam to nijak. Na dziale z książkami to cały dzień chodzisz i uzupełniasz półki, czasem pomożesz klientowi w znalezieniu książki. Ani nie widziałem mobingu. Najgorsze to jest umbrella i pytanie się każdego czy nie chce czekolady w promocji.
via Android
  • 0
@Kelemele: ja nie muszę się utrzymywać sama póki co, wiec ten pieniądz będzie na moje wydatki. Jak może w przyszłym roku pomyślimy coś z moim nad przeprowadzką, to rozejrze się za lepiej płatną, stałą pracą. A często szukają kogoś z 'doświadczeniem' . A w taki sposób mogę je nabyć, prawda?
via Android
  • 0
@Kelemele: no rozumiem, dziękuję. ;d po prostu tyle się naczytałam teraz o tym, jak okropnie tam jest, że zaczęłam się zastanawiać czy rzeczywiście to prawda. Czyli to po prostu zależy od sklepu na który trafię i tyle..
via Android
  • 0
@crimson_wind: dzięki, ale mnie bardziej chodzi o to, jak traktują pracowników, rozumiesz. W sensie jestem w stanie wyobrazić sobie jakie przekręty robią sieciowki itd, ale mnie chodzi o samą pracę tam
@Kelemele: dzięki jeszcze raz!
dzięki, ale mnie bardziej chodzi o to, jak traktują pracowników, rozumiesz. W sensie jestem w stanie wyobrazić sobie jakie przekręty robią sieciowki itd, ale mnie chodzi o samą pracę tam


@owcaa: No to jeszcze to:

http://aspirujacypisarz.pl/2015/02/03/cala-prawda-o-empiku/

Ogromnie żałuję, że nie mogę pokazać wam maili, jakie przychodziły do kierowników dyżurnych w tamtych okresach. Od delikatnego „jeżeli target nie zostanie wyrobiony, czekają Pana poważne konsekwencje”, poprzez krótkie „Umbrella do 13. Inaczej wypowiedzenie”, aż
via Android
  • 0
@crimson_wind: a to właśnie przeczytałam i skłoniło mnie do napisania na jakże wspaniałym portalu wykop.pl, bo tu zawsze znajdzie się ktoś, kto wie. ;d
Dzięki :)