Wpis z mikrobloga

Witajcie, to mój pierwszy wpis.

Organizuję wyprawę ponad 20letnim busem na kraniec europy ;) Szóstka młodych ludzi, jeden cel - niemal 40 dniowa podróż przy dość ograniczonym budżecie.

Wiem, że już jest kilka ekip które podróżują w podobny sposób. Może jednak my również was zainteresujemy :)

Start wyprawy 26 lipca 2015

Na facebooku i blogu będziemy na bieżąco relacjonować przygotowania oraz samą wyprawę. Adresy: www.roadtripbus.pl oraz www.fb.com/RoadTripBusPL

Jeśli was będzie to interesować mogę też czasem napisać coś tutaj pod takiem #roadtripbus
#turystyka #podroze #europa
Pobierz MG78 - Witajcie, to mój pierwszy wpis.

Organizuję wyprawę ponad 20letnim busem na ...
źródło: comment_3ViBovyu5gK4mBHo4nzJNmDl5M031MF5.jpg
  • 45
@newerty Wrzuciłem tu bo znajomy mówił, że nadaje się lepiej niż na wykopalisko.Transporter T4. Z Nysą i Żukiem jest problem z częściami na zachodzie niestety a T4 był tam też dość popularny.
@FireDash oczywiście piwnice zawsze spoko

Wbijajcie na fp i stronę ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Arczii na osobę założyliśmy do 3000 zł ze wszystkim (zwiedzanie, jedzenie, itp) w tym spory budżet zapasowy na wypadek jakiejś poważniejszej awarii. Mnie i moją dziewczynę wyjdzie nieco drożej bo my zakupiliśmy busa i jesteśmy odpowiedzialni za jego przygotowanie.
@today: Ok dzięki na pewno wezmę pod uwagę, tym bardziej że ja jestem odpowiedzialny za planowanie trasy w Hiszpanii i Portugalii.

W porto i tak muszę być aby spełnić jedno ze swojej listy marzeń (jeśli byłeś na stronie projektu to wiesz jakie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ArekJ Dzięki. Myślę, że temat jest do wykorzystywania jeszcze przez następne ekipy. Każda podróż jest inna, każda grupa się od siebie różni więc każda podróż będzie inna i niepowtarzalna. Tak samo z relacjami z wypraw.

We wrześniu planujemy następny trip ;)
@MG78: Ile Was T4 razem z przygotowaniem kosztował? I co się zawierało w tych przygotowaniach? Jakieś ubezpieczenie dodatkowe macie czy samo OC?
@ArekJ Na pytanie o koszt będę mógł dokładnie odpowiedzieć dopiero jak przygotowania będą skończone.

Na pewno ponad 10k, sam bus kosztował 7700.

Co do ubezpieczenia to oprócz OC mamy też wykupioną Kartę PZU Pomoc Europa w drodze czy jakoś tak :)