Wpis z mikrobloga

Jestem już spakowany, dziś wypis z oddziału rehabilitacji. Czuję sporą poprawę, dużo chodzę bez kuli. Czeka mnie jeszcze sporo pracy, muszę jeszcze zrobić usg kolana bo coś mi tam dokucza - mówią że wiązadła.

Serdeczne podziękowania dla firmy Terma Med z #gdansk za użyczenie sprzętu Avior do rehabilitacji (zdjęcie) i chęć dalszej pomocy. Jestt mi wręcz głupio, że tak mocno zaintetesowali się sprawą. W polskiej służbie zdrowia to nietypowe.
(nawet kubek firmowy mi dali)

Niedługo do domu...

P.S.
Tym którzy są ciekawi co mi dolega wyjaśniam:
Stan po wypadku w czasie służby wojskowej podczas wielkiej powodzi 1997. Po latach endoproteza częściowa udowa i konieczność przesunięcia guzowatości, potem endoproteza totalna ze #!$%@?ą rotacją i konieczność rewizji (wymiany). Cierpienie było 10/10 teraz 3/10 ale czasem jeszcze 7/10.
#atencja :)

#alvarowszpitalu #rehabilitacja #trojmiasto #gdynia #ortopedia

P.S.2 Wszystkich, których obraziłem na #mirko - przepraszam. Ból czasem paraliżuje mi myślenie.

Forza #lazio! (Mauri nie dogadał się z Lotito i odchodzi!)
a.....8 - Jestem już spakowany, dziś wypis z oddziału rehabilitacji. Czuję sporą popr...

źródło: comment_eoH21P1mtAmvYWDdUbEPMJpzFXjtVcJ8.jpg

Pobierz
  • 13
@alvaro-alvarez-397948: jak szukasz rehabilitacji to polecam www.trojmiasto.pl/Amitis-o34029.html jestem po artroskopii i usuwaniu łąkotki i też się mną bardzo dobrze zaopiekowali. 2 miesiące ćwiczeń i zabiegów po 6\8h dziennie. Co do samego kolana i wiązadła, to polecam dr. Szandrowskiego http://www.znanylekarz.pl/wiktor-szandorowski/ortopeda/gdansk jeden z niewielu specjalistów w Gdańsku, którzy operują publicznie (szpital kolejowy - jest ordynatorem).
@fre4k: mi bez badan i glebszej diagnozy zaaplikowal zastrzyki z kwasem hialuronowym. Każdy zastrzyk to 10 lat temu 120zl. Mialy regenerować chrzastkę. Pozniej inny ortopeda gdy zrobil artroskopie stwietdzil ze tej chrzastki juz praktycznie nie ma wiec zastrzyki rownie dobrze moglem wstrzykiwac w dupe. Tak powiedział.

Z ortopedami jest jak z warsztatami samochodowymi. Jeden chwali ten, drugi inny.
@fre4k: #!$%@? widzę że jesteś mocno w temacie. Mnie właśnie operował Cieśla (te endoprotezy). Z jednak strony mu nie poszło zbytnio ze mną ale z drugiej przynajmniej się za to wziął. Zastrzyków mi nie wciskał tylko zrobił artroskopię i zdiagnozował.
Nikt inny nie chciał robić.
@alvaro-alvarez-397948: ciesz się, że na Szredera nie trafiłeś, bo prawdopodobnie byś już nie chodził. Jak się zapisałem na rehabilitacje, przyszedł od niego koleś - 2 miesiące po operacji, 0 rehabilitacji, mięśnia na nodze prawie nic nie zostało. Poszedł do niego na kontrole, to mu kazał worek ziemniaków kupić i podnosić :D
@alvaro-alvarez-397948: no i jeżeli mogę Ci dać dobrą radę, to się wykosztuj na tego Amitisa, pójdź chociaż z 2 razy jak nie masz pieniędzy, powiedz jak wygląda sytuacja, pani Ania złota kobieta, pokażą Ci ćwiczenia i będziesz ćwiczył w domu, bo to naprawdę mega ważne, żebyś mógł normalnie zginać nogę w przyszłości.
@fre4k: szreder czy treder. U tredera byłem w wojewodzkim gdy ciesla wyslal mnie do niego na konsultacje gdy juz nie wiedzial co jest nie tak z moja endooroteza. Treder wydawał się fachowcem.
@fre4k: znam takich co chwala szandrowskiego, chwala ciesle ale znam tez takich co psiocza na obydwu.
Najgorsze ze jak jeden cos sknoci to nikt nie chce poprawiac. Ja juz nawet w warszawie bylem w szpitalu MON i #!$%@? zrobili.

Pewnie ten Amitis dobry ale ja juz ledwo ciagne finansowo. Od 4 lat nie pracuje, zyje z gownianej renty a oszzzednosci poszly na leczenie. Licze kazdy grosz wiec rozumiesz ten tego...
Raczej