Wpis z mikrobloga

Wołam @Masterczulki

Tak wygląda plan treningowy na ten tydzień.

Ciekawostka: Po ok. 3 tygodniach niemalże bez treningu jestem w stanie z marszu wejść na ciężary bliskie moim maksom i zrobić je z pewnym zapasem.

maks highbar - 165, zrobiłem w miarę lekko 160
maks front squat - 142,5, zrobiłem 140

Zanim ktoś powie "bo się zregenerowałeś". Dobre wyniki po regeneracji to maks do tygodnia. Po tym czasie przeważnie jakość i wyniki mocno siadały i potrzebowałem tygodnia żeby wrócić do siebie.
Dodam, że robię to z lekko obolałymi kolanami, za które obarczam... przerwę w treningu ;-)

#silownia #squateveryday still #roadto250
b.....i - Wołam @Masterczulki 

Tak wygląda plan treningowy na ten tydzień.

Ciek...

źródło: comment_DGZYu0XjDV3Rp02QMeEHW0ztYlSuY9YB.jpg

Pobierz
  • 15
@berti: max w push press, potem max w wyciskaniu i następny dzień max w push press. Nie koliduje Ci to? Bo się zastanawiam czy jednego nie zrobić na 80%, ale sprawdzę to za kilka tygodni treningu. Teraz właśnie dochodzę do siebie po prawie 2 tyg chlania gorzały, hektolitrów piwa, jedzenia kiełbasy, pizzy i kebabów. We wtorek na treningu miałem niezłą delirkę + litry potu :D
Push press robisz w mośka-shoes? Ja
@berti: Dzisiaj 80% frontów, więc sobie z pauzą na dole robiłem. Od dzisiaj dzień z frontami, martwym i ohp to "dzień robienia brzucha" ;)
Dwa dni laby teraz, wypadnie mi low-bar w tym tygodniu, bo w poniedziałek byłem jeszcze na bombie i po prostu sobie wegetowałem w pracy :P
Zabrałem też dzisiaj trampki specjalnie do OHP. Niebo a ziemia. Muszę się z boku nagrać w Mośkach i trampach - zobaczę jak