Wpis z mikrobloga

Małe wyjaśnienie dla #przegryw, na wypadek gdyby któryś miał jeszcze problem ze zrozumieniem o co chodzi z tymi propsami od #rozowepaski dla #niebieskiepaski za pewność siebie. Z tą całą śmieszną nieśmiałością nie wzbudzacie zaufania. Miejcie Wy rozum i godność człowieka i wczujcie się w sytuację tych kobiet, do których macie pewnie cichy żal za to, że Was nie zauważają.

Zadajcie sobie pytanie czy odpowiedzialny człowiek oddałby coś co jest dla niego cenne, jakąś wartość, w ręce osoby, która jest tak niepewna, że swoboda wyrażania myśli kończy się w obecności kobiety? Trener piłkarski nie wystawia do karnego młokosa ale zawodnika pewnego tak jak ważnej sprawy mecenas nie zleca aplikantowi. Cumpel nie da Ci swojej nowej fury do prowadzenia skoro wie, że do tej pory jeździłeś tylko na jednym kole w cyrku, a Ty po kilkumiesięcznym trudzie nie oddasz ostatniej próby w serii do srebra kolesiowi bez 30 lvl.

Wobec tego zrozum, że kobieta nie odda swej... cnoty (xD) kolesiowi, dla którego samym wyzwaniem było to, że próbował zagadać, zresztą łkając, nerwowo uśmiechając i dusząc się przy tym. Dla kobiety wizja takiego zbliżenia (xD) może być upokarzająca.

Pamiętajcie, a uczono o tym za komuny, kto nie ryzykuje ten nie je...
Więcej min. o zdobywaniu coraz większej pewności siebie i przełamywaniu swoich słabości >tutaj<
tag do obserwowania / czarno-listowania #blackmancontent
  • 23
@Blackman: Poletzam od 1 chwili, rozmawiać tak jakbyście znali sie znali kawał czasu, mnie pomaga. Dziewczyna do której startuje, sama powiedziała mi, że woli taką pewnośc siebie niż jakbym miał próbowac "podrywać"
@Blackman: ps. chcialabym tylko zaznaczyc, ze pewnosc siebie to nie wzrok pedofila patrzacego na swoja ofiare i tekst "hej mala" ( ͡° ͜ʖ ͡°) poza tym moge jeszcze polecic podryw na kolege, mozesz uniknac kosza, a jak dziewczyna jest zainteresowana to sama przejmie inicjatywe ( ͡ ͜ʖ ͡)
Jak mi się dziewczyna podoba to nie ma #!$%@?, że powstrzymam parkinsona.


@wloczykij_96: To jest jakiś błąd w ewolucji. Jak ma samiec najlepszą samicę próbować zdobyć skoro w obecności takowej przepalają mu się zwoje ( ͡° ʖ̯ ͡°)