Wpis z mikrobloga

Kilka pytań odnośnie #miband.
1. Często gęsto nie pokazuje mi powiadomień z aplikacji, które mam ustawione w Mi Band Tools. Czasami są, czasami ich nie ma. Dlaczego tak?
2. Jak ustawić powiadomienia w tej aplikacji, gdy ktoś do mnie dzwoni? Skrót dla aplikacji Telefon niewiele działa, bo nie działa wcale.
3. Dziwi mnie dość długi czas i niekiedy w ogóle brak synchronizacji. Czy Greenify może mieć coś wspólnego, że hibernuje mi aplikacje?
4. Jak wygląda u was synchro z Google Fit? U mnie w MiBand pękło 12k kroków, a w Fit nie mam nawet godziny aktywności :D

Poza tym, fajny to jest bajerek. Zamówiłem sobie już customową opaskę w kolorze digital camo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zobaczymy, jak to dalej będzie. Mam też nadzieję, że mam oryginał, a nie podróbę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#aliexpress #android
  • 8
  • Odpowiedz
2. Jak ustawić powiadomienia w tej aplikacji, gdy ktoś do mnie dzwoni? Skrót dla aplikacji Telefon niewiele działa, bo nie działa wcale.


@Mato: W hamburger menu wybierasz Kontakty (domyślnie jesteś w Aplikacje) i tam dla konkretnych osób (lub wszystkich, czyli Pozostałe) konfigurujesz powiadomienia. Pamiętaj, aby wcześniej wyłączyć opcję powiadomień o nadchodzącym połączeniu w Mi Fit.
  • Odpowiedz
@Zyvalt: I tak nie działa. Poza tym - co to hamburger menu? Ustawiłem sobie to wszystko w Mi Band Tools i nie ma powiadomienia :/
@adamuseq: Czytałem o Mi Band Notifer i kupiłem sobie Mi Band Tools. Różnicy chyba nie ma żadnej, a i funkcjonalności więcej. Wszystko ogólnie działa, tylko te rozmowy ni chu chu.
  • Odpowiedz
@Zyvalt: Hmm, wszystko spoko, tylko nie wiem, czemu nie mogę wziąć sobie Test ani Drzemka. Mam to zablokowane.

PS. Działa. Oby teraz było lepiej, dzięki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz