Wpis z mikrobloga

Hej, już jakiś czas temu w ramach studiów ogarniałam sobie częściowy redesign appki na androida wykopu.
Chcę to skończyć i zrobić sobie potem jakąś ładną prezentację na behance.

Projekt strony głównej jest zrobiony w kierunku przyjaźniejszym użytkownikom nieaktywnym, coś bardziej na kształt newsfeedu. Reszta miałaby iść bardziej w kierunku społecznościówki.

Oddaję do komentowania, konstruktywna krytyka mile widziana. Taki trochę #googledesign

pełny podgląd

#design #grafika #projektowanie #wykop
źródło: comment_5F816tQhOS0xTr4izx2nUtsoucfkxrkb.jpg
  • 22
@msichal: @Stramekz: to akurat tylko narysowany bajer, żeby było o czym opowiadać wykładowcy.xd Dzięki.

Generalnie mam na myśli odsunięcie na dalszy plan w aplikacji podstawowej funkcji wykopu - wykopywania/zakopywania, jeszcze myślę jak to rozwiązać. Bardziej pod kątem osób, które nigdy nie używały wykopu, nie rozumieją tych cyferek, a jako alternatywa do portali informacyjnych. Może dwa widoki strony głównej - po zalogowaniu i przed?
@edytq: bardzo ładne! dodałbym jeszcze jakiś guziczek czy coś do plusowania, chyba, że plusowanie odbywałoby się na zasadzie przesunięcia wybranego wpisu w prawo lub w lewo. No i zrób jeszcze nocny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ps. na iOS też by się przydał taki redesign
@TeflonDon: będę myśleć, wbrew pozorom mnóstwo roboty zajmującej przemyślenie infrastruktury, a wydaje się, że to taki prosty serwis ze śmiesznymi obrazkami...

iOSa nie znam, może ktoś się weźmie za to :)
@Morf: widziałam, ale nie chciało mi się już dzisiaj ładować fontów i zmieniać ;)
Odgrzebałam tylko ten projekt sprzed 2 mies., bo wpadło mi trochę wolnego czasu.
@edytq: Pod względem graficznym ok, pod użytkowym niestety słabo. Zauważ, że po otwarciu znaleziska, użytkownik Twojej aplikacji zobaczy obrazek, tytuł i opis zajmujący aż 1/3 ekranu, a zaledwie 2 komentarze zajmują pozostałe 2/3. Popracuj nad "ściaśnianiem". Z "Sync for reddit" możesz zaczerpnąć kilka pomysłów :)