Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy #trening #suplementy

Polecam specyfik 10/10. Najlepszy przedtreningowy dopalaczo-#!$%@? jakiego w życiu ćpałem. Jakby jeszcze w tym była kreatyna i jakiś żeń szeń, to z legalnych i jako-tako sprawdzonych składników nie mieliby już tutaj zbytnio co dorzucić. Tanie to jak barszcz, praktycznie za darmo rozdają. Za 36 zł osobiście kupiłem, macie za to 30 treningów (czyli ze dwa miesiące) na których będziecie #!$%@?ć jak dzikie zwierzęta, a już w szczególności jak nie jesteście przyzwyczajeni do substancji w tym zawartych (a ja jestem).

Nie ważne czy biegacie, jeździcie na rowerze, trenujecie na siłce czy cokolwiek - to gówno pomaga na wszystko (likwidując przede wszystkim zmęczenie mięśni i dodając mocy). W jakiś sposób w przeciwieństwie do innych pre-workoutów nie odczuwam po tym żadnego "sztucznego pobudzenia" w stylu zimnych potów, dziwnych wrażeń żołądkowych, drżenia palców itd (aczkolwiek może dlatego, że jestem przyzwyczajony do tych substancji już, ale do niektórych specyfików się nigdy nie byłem w stanie przyzwyczaić). Można powiedzieć, że poza okresem nasycenia i przyzwyczajania się do niektórych substancji, gdy mięśnie lubią kłuć od beta alaniny (albo pompują się od AAKG) nawet nie czujemy, że łyknęliśmy. Ale jak tylko zaczniemy trenować to od razu czuć różnicę, że jakoś tak "łatwo" to wszystko idzie.

Ostrovit pij ze mno kompot.
Khaine - #mikrokoksy #trening #suplementy 

Polecam specyfik 10/10. Najlepszy przed...

źródło: comment_LbybuIu4YYJW4jvOYXcFzPcko81vrsf1.jpg

Pobierz
  • 20
@reasonable: Nie miałem okazji próbować. Ale czy nie jest specjalne? Swego czasu łykałem różne gówna łącznie ze spalaczami z yohimbiną jak jeszcze była legalna, ale tak gładko i efektywnie (że o cenie nie wspomnę) jak to, to jeszcze nic nie działało. Yoha dawała turbo kopa, ale to był kop narwańca, a nie likwidacja zmęczenia i poprawienie parametrów wydolnościowych ogółem.
@Khaine: wczoraj spuściłem w kiblu 3/4 puchy rewaillera, która mi się przeterminowała, bo tylko mnie po tym suty swędziały i żreć mi się tego nie chciało, ale tak pięknie i rzetelnie opisałeś, że aż mam ochotę kupić( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ryhu: To gówno jest strasznie tanie, nie ma się co czaić. Ale brałem też w życiu legendarnego Xpanda i czuć było właśnie te efekty uboczne "sztucznego pobudzenia", a Xpand kosztował chyba ze 150 zł pucha. A to wchodzi gładziutko i likwiduje przede wszystkim objawy z powodu których się męczymy - jakieś niedokrwienia, zakwaszenia czy coś. Nie nabieram po tym zbytniej ochoty na trening, bo składniki jakie są w tym zawarte żarłem
@churagan: Nie no, wiadomo, że dwie miarki. Tylko nie napisałeś w jakiej ilości tego od KFD się tyle znajduje. W ostrowicie to jest 10 g. W tym od KFD na pewno więcej.
@Khaine: A kojarzysz, czy w stacjonarkach to bywa, czy tylko allegro? Może głupie pytanie, ale nie pamiętam kiedy ja odżywki nie online kupowałem, więc nie wiem, a do paczkomatu ostatnio co 2 dni zapylałem i mi się już nie chce więcej xD
@Khaine: w sumie za taką cene to nawet warto spróbować :) z jackiem mam tak ze sypnie mi sie za duzo to trening w plecy bo ciezary ledwo co idą i czuje taki wewnętrzny niepokój.
@Strzalka: No to jest właśnie to o czym mówiłem, to uczucie "sztucznego pobudzenia". Jesteś tak nabombiony, że aż trzęsą się łapy i wbrew pozorom to odbiera siłę a nie dodaje.