Wpis z mikrobloga

Mirki spod tagu #android ratujcie! Zaktualizowałem system z kitkata na lizaka. Można powiedzieć, że wszystko działa szybciej niż wcześniej, ale wkurza mnie jedna rzecz po aktualizacji. W ulubionych kontaktach zrobił mi się miszmasz, do którego nie potrafię w żaden sposób się przyzwyczaić...

Wcześniej w ulubionych (gwiazdka) miałem listę podobnie wyglądającą do tej na obrazku po lewej stronie, a teraz wygląda jak ta po prawej. Mogłem wybrać kontakt i zaznaczyć formę komunikacji (sms, tel), a teraz tylko wybiorę i z automatu do tej osoby dzwoni... Jakieś rady?
Pobierz genz - Mirki spod tagu #android ratujcie! Zaktualizowałem system z kitkata na lizaka....
źródło: comment_ZQDv6xfuJDipo9rDo0091uwXPugvxFtg.jpg
  • 10
@highlander: @Vento: system z logiem Play na starcie więc możliwe, że oni w jakiś sposób to wymusili. Jakieś rady czy pozostało mi już tylko się z tym faktem pogodzić? Może są jakieś nakładki do zainstalowania zmieniające wygląd?
@highlander: to android tylko zmodyfikowany. Ale po co mieli by pakować przerobioną apke kontaków do CM? A na co to komu, a Komu by sie to chciało przerabiać ? Niech ktoś da SS z nexusa albo motki to z checia zobacze.
@mamswojaopinie: dzięki, przynajmniej część problemu rozwiązana. Mimo wszystko wolałbym jednak listę z kontaktami ulubionymi (każdy w osobnej linijce) niż takie kafelki głównie ze względu na niewyświetlające się prawidłowo nazwy...