Wpis z mikrobloga

Jestem szczęśliwą posiadaczką nowiutkiego mieszkania :) Moje marzenie się spełniło, więc idę za ciosem i postanawiam ziścić kolejne.

Zawsze marzyło mi się idealne mieszkanie. Wiem, że nie jestem sama w stanie urządzić go tak, jakbym tego na prawdę chciała. Pytanie więc do Mirkówien (?) z #lodz. Korzystałyście kiedyś z usług projektanta wnętrz? Możecie kogoś polecić? Szczerze mówiąc obawiam się kilku rzeczy przy takiej współpracy: niezrozumienia z architektem i wiadomo... Ceny.

#firstworldproblems #design #pytanie
dagmara-patela - Jestem szczęśliwą posiadaczką nowiutkiego mieszkania :) Moje marzeni...

źródło: comment_6aTvDvCt7IJ5rBdkcaV42WmCqYvvvivM.jpg

Pobierz
  • 14
@dagmara-patela: Elo, zgłaszam sprzeciw, że pytanie kierujesz tylko do przedstawicielek płci damskiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sam miałem kiedyś podobny "problem". Po znajomości skorzystałem z usług tego architekta. Oczywiście polecam motzno. Z tego co pamiętam to był to koszt ok. 120 zł/m2, ale szło tam co nieco potargować. Ja trafiłem jeszcze wtedy na jakąś promocję, że projekt łazienki był gratis ;)
@Bionizy: Aż tacy janusze szpetanki to nie jesteśmy (przynajmniej za siebie mówię) ( ͡° ͜ʖ ͡°) Faktycznie zdjęcie jest z tej strony, którą poleca @crazyfigo. Ja ją znalazłam na fb tej firmy (chyba), tak jak setki innych. Akurat to trafiło tutaj z uwagi na to, że moje mieszkanie ma bardzo podobny układ. Ale faktycznie wyszło jak ustawka xD