Wpis z mikrobloga

@wheezy123: Lepiej odwiedzić nocą kuźnię w Starym Obozie + pobić kilku okolicznych kopaczy. W połowie 1. rozdziału wyczyściłem z rudy wszystkich handlarzy. ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i na trofeach myśliwskich można się nieźle obłowić, a uczy się tego za bezcen.
  • Odpowiedz
@LordOnHisThrone: przecież w tej grze nie ma co robić z rudą @wheezy123: nie musisz bić handlarzy, najprostszy bug na kase to mnożenie stali, podchodzisz do paleniska, otwierasz eq, nakierowujesz na stal i wciskasz ctrl+w i odchodzisz od paleniska, efektem jest 2x więcej stali niż miałeś przed chwilą, robisz tak parę razy i rudy już nie potrzebujesz do końca gry xD @jigen:
  • Odpowiedz
@wheezy123: Jeżeli grasz w podstawkę, to wiedz, że najlepszy dostępny topór w 1 rozdziale jest w skrzyni w kuźni na obozie na bagnie oraz ten sam ale już w jaskini w starej kopalni z pełzaczami. Kiedyś mi się bardzo nudziło i wyciąłem w pień wszystkie potwory jakim dałem rady w 1 rozdziale: w tym jaszczury, wilki, ofc wszystkie krwiopijce (też te na bagnie, obok węży błotnych), topielce chyba też ale nie
  • Odpowiedz
@Phallusimpudicus: Heh, ostatnio jak grałem to też wybijałem wszystko co się dało, przy czym z tego co widzę to posunąłem się ciut dalej niż ty. Dałem sporo punktów w siłę i po kilku próbach udało mi się pokonać Bliznę w Starym Obozie(całe szczęście, że inni nie rzucają mu się na pomoc). Tak się składa, że posiada on najlepszy miecz jednoręczny w grze. Tym samym wybiłem też większość ogarów, orków, bagiennych węży
  • Odpowiedz
@Phallusimpudicus: Nic nie sugeruję. :P Jak się mniej więcej pamięta gdzie czego szukać to ta gra jest banalna - tu topór, tam młotek, splądruj więżę w starym obozie, o tu proszę masz mikstury zwiększające maksymalne HP itp. itd.

Miecz blizny ma 85 ataku i wymaga 70 siły co jest jak najbardziej do osiągnięcia w 1 rozdziale.
  • Odpowiedz