Wpis z mikrobloga

Zostałam dzisiaj nazwana szmatą, bo spotykam się z trzema kolesiami jednocześnie.
Powtarzam, SPOTYKAM SIĘ. To są niezobowiązujące randki, ja nikomu nic nie obiecywałam ani dosłownie ani w podtekstach. Ot, spędzamy miło czas. Więc niby dlaczego takie słowa słyszę? Co do cholery jest złego w spotykaniu się z kilkoma facetami, jeśli nie jestem z żadnym w związku, jestem wolna i żadnemu przysłowiowej dupy nie daję? To jest etap poznawania się, więc mam prawo wybrać z kim najlepiej się czuję i z kim być może będę chciała przenieść znajomość na następny etap. Teraz wybieram, na kogo mam ochotę poświęcić więcej czasu, a z kogo zrezygnować. Dlaczego mam marnować czas i "jechać z każdym po kolei", czy jak idziecie wybrać buty to kupujecie wszystkie 3 pary i potem decydujecie w których będziecie chodzić, czy przy okazji tych samy zakupów przymierzacie 3 pary i decydujecie się na te najlepsze? Mam wrażenie, że teraz coraz popularniejsze jest gwałcenie logiki w imię jakichś nielogicznych przekonań. Ale nie, jestem szmatą -bo myślę praktycznie i logicznie i szanuję swój jak i cudzy czas. Spoko.

#gorzkiezale #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #boldupy
  • 210
@krulewna:

Jeżeli którykolwiek z nich coś do ciebie czuje, i nie wie, że spotykasz się z innymi, to jesteś wyrachowaną szmatą bez empatii. To nie są zabawki czy pluszaki, że możesz sobie w ten sposób pogrywać, to są ludzie z uczuciami. Jeżeli spotykałbym się z kobietą na ruchanko, to nie miałbym nic przeciwko, gdyby randkowała jeszcze z pięcioma. Ale w sytuacji gdy chodzę na randki z których może się zrodzić związek
@krulewna:

Od kilku tygodni spotykam się z pewnym facetem, szczerze mówiąc to już w mojej opinii są mocne randki (było już całowanie, przytulanie i chodzenie za rękę więc raczej wątpliwości nie ma).


To jak w koncu? Randkowanie i przytulanki to nic takiego czy jednak "wątpliwości nie ma"? Wygląda na to, że ktoś tu podbudowywuje sobie ego atencją 3 faceów. Biedna zraniona królewna, kiedyś anioł, dzisiaj zimna...#rakcontent
@krulewna: To jest właśnie najgorszy rodzaj #logikarozowychpaskow. Twierdzisz, że to TY decydujesz czego chcesz i inni są DLA CIEBIE, a nie potrafisz szczerze postawić sprawy i dać innym wybrać czy mają ochotę spotykać się z kimś takim jak Ty. Daj im prawo wyboru, nie pomyślałaś że ograniczasz ich wolność, skoro być może nie spotykają się z kimś innym ze względu na Ciebie? Jak dla mnie to #oszukujo i #wykorzystujo
I
z tego co dało się wyczytać z postów #rozowypasek, można wywnioskować, że widuje/spotyka się ona z kilkoma chłopcami jednocześnie. żadnego ruchanka, podobno nawet bez całowania. innymi słowy nic co mogłoby dać do zrozumienia chłopcom że laska "jest już moja". a przynajmniej chłopcom którzy mają pojęcie o życiu, większe niż średnio rozgarnięta ameba.

no ale nie! jak tak można!? toż to szmata która bawi się uczuciami biednych chłopców! #!$%@?, ladacznica, obciągara i
Pobierz opowiemwambajke - z tego co dało się wyczytać z postów #rozowypasek, można wywnioskow...
źródło: comment_0EA7L7qBAglynt2lNxDfPCD42MXfPjma.jpg
@opowiemwambajke: @krulewna jasne, to jest całkiem normalne, że dziewczyna spotyka się z 3ma facetami, którzy nie wiedzą o pozostałych, prawdopodobnie dokładają do interesu, bo im bardziej zależy, ale przecież wg. niej to "nic zobowiązującego", bo kurna randki z reguły są przecież niezobowiązujące...

Cholera jasna, po coś się te randki odbywają, tak? To co robi @krulewna (całkiem nieźle pasujący nick do sytuacji swoją drogą) jest podejściem IMO mega przedmiotowym. Faceci nie wiedzą,