Wpis z mikrobloga

Do rozdania mam zaproszenia na prywatne trackery:
- 5 x Bit-HDTV - tylko filmy i seriale w wysokiej rozdzielczości, raczej łatwo utrzymać ratio,
- 3 x IPtorrents - angielskojęzyczny tracker ze wszystkim, łatwo utrzymać ratio,
- 2 x torrentday - angielskojęzyczny tracker ze wszystkim, bardzo łatwo utrzymać ratio,
- 1 x trancetraffic - strona z muzyką elektroniczną, średnio trudno utrzymać ratio,
- 1 x TvT/freshon - najlepszy tracker z serialami, oczywiście nie PL (tą stronę szczególnie sobie cenię i oddam tylko osobie która na to na pewno zasługuje).

Warunek: udowodnij że nie jesteś pijawką i będziesz dbał o konto.

  • 25
@Ma5TeR: ja bym z chęcią przygarną zaproszenie do iptorrents albo torrentday. A że nie jestem pijawka to hm... trochę mojego kodu znajduje się w TransmissonBT, kiedyś pomagalem przy rozwoju tego klienta :)
IRC

http://ixirc.com/?q=True+Detective+S02E04+720p

Bez zaproszeń
Bez Ratio
Bez Uploadu ("legalne pobieranie seriali w Polsce")
Bez Limitów
Ile fabryka dała w 90% transferów
Kilka sieci do wyboru.

A po 3 minutach ustawień:
- automatyczne pobieranie nowych odcinków, raz skonfigurowane i tylko odpalasz klienta IRC samo wszystko się pobiera
- możliwość zamawiania dowolnych tytułów (1-24h i gotowe do pobrania - nawet całe stare seriale)

Dla leniuchów z MiRC nawet są "GUI" klikalne.
@Smartek: W ustawieniach jak na zrzucie.

2) Zarejestrowac nick
/msg NickServ REGISTER password youremail@example.com

3) W ustawieniach kanału przy logowaniu (connect commands)
/msg NickServ IDENTIFY password

4) Np. na sieci Abjects wchodzisz na kanal #mg-lounge

5) !sub tv true.detective*720p

6) !sub sprawdzasz swoje subskrypcje

7) Codziennie odpalasz IRC i pobiera Ci nowe rzeczy ktore wyszly w miedzyczasie
f.....s - @Smartek: W ustawieniach jak na zrzucie.

2) Zarejestrowac nick
/msg Nic...

źródło: comment_tQTDOT0OBDP2xNsJyZb6XcuqmnIHuD2h.jpg

Pobierz
@factorys: Aha, HexChat ma błąd, i niekiedy duże pliki > 4 GB nie pobierają się kompletnie. Jak widzisz czerwony raport pobrania, to po prostu raz jeszcze pobierz ten sam plik ze 3-4x (wznowi po 15 sekundach) Za którymś razem zaskoczy.
Bez tego przed odtworzeniem filmu będzie buforowało (film i tak się odpali w pełni stracisz ostatnie kilka sekund napisów końcowych )