Wpis z mikrobloga

11 114 - 50 = 11 064
no to #wiliernarowerze jest w #chorwacja
Dziś zrobiłem pierwszą trasę 50 km i po 15 mało nie umarłem, potem już było spoko. W planach była pętla 60 km. Ogólnie mocno nie polecam jeździć gdy temperatura w cieniu jest na poziomie 41 stopni. Problemem głównym jest to, że te dziesięciokilometrowe podjazdy są maksymalnie wystawione na Słońce czyli zero wiatru i około 50 stopni. Na szczycie pierwszego podjazdu stwierdziłem, że wracam, bo w sumie to niebezpieczne nawet w takiej temperaturze jechać. Ostatecznie jednak pojechałem dalej ;-) Trasy nie skoczyłem, bo były takie piękne zjazdy po serpentynach, że przestrzeliłem skręt i dojechałem w ogóle do innej miejscowości, musiałem z powrotem naparzać 10 km pod górę xD No a na końcu nagroda w postaci znakomitych zjazdów. Ogólnie to zaczynam rozumieć na czym polega piękno kolarstwa i, że te wszystkie amatorskie ogórki gdzie walczy się o sto dwudzieste miejsce to jest nic w porównaniu do możliwości pobujania się po górach. #szymonbike ma rację ;-) Drugie spostrzeżenie to, że #kolarstwo jest serio ciężkim sportem nawet takie rekreacyjne.
Na następne dni plan jest taki, że jeżdżę albo po 19 i biorę lampki albo wstaję o 5 rano.
Prawdopodobnie we wtorek pojadę na podjazd, który chodzi za mną już od dawna :D start z #makarska ( pare metrów ponad poziom morza) i wyjazd na Sveti Jure ( 1733 m). Prawie 30 km podjazdu ze średnim nachyleniem 6%.
lekkie #pokazmorde i w komentarzach kilka screenow z kamerki ze zjazdów
Stay tuned mirasy :D

Wilier - 11 114 - 50 = 11 064
no to #wiliernarowerze jest w #chorwacja
Dziś zrobiłe...

źródło: comment_38gcL7dr8Wy4nUjIrYKYmfLZsvt4gq9j.jpg

Pobierz
  • 9
11 114 - 50 - 11 064

@Wilier:
Twój wpis wygląda na błędny i nie zostanie uwzględniony w statystykach. Prosimy o stosowanie się do kilku prostych zasad.
Jeśli masz pytanie lub pomysł na rozwój rowerowego równika, użyj tagu #rrtech.
Możesz od razu zmienić tag #rowerowyrownik na #rrtech, edytując swój wpis.
Na tagu #rowerowyrownik odpowiedzi nie udzielamy (sluży on tylko do wpisywania wyników wraz z ew. opisem wycieczki)!

Do