Wpis z mikrobloga

1. miej 32 lata
2. bądź neurobiologiem pracującym nad przetransportowaniem ludzkiej świadomości do komputera
3. Newton jest moim idolem
4. siedzę całymi dniami pod jabłonią rozmyślając
5. pewnego dnia jabłko spada z drzewa i ląduje tuż obok
6. mam to, rozkminiłem osobliwość
7. testuję to gówno na szczurach
8. działa
9. ekscytacja.rmvb
10. sprzedawaj roboszczury jako zabawki dla gówniaków żeby zarobić na kontynuację prac
11. próbuję tego samego na małpach
12. nie wiedzą co się dzieje, nie wychodzi z nich gówno i nie ma się czym rzucać xD
13. praca wrze, dzięki postępom dochodzę do momentu, kiedy mogę wypróbować to na ludziach
14. zgłaszam się na pierwszego człowieka ochotnika
15. współpracownicy kopiują moją świadomość
16. ja.txt
17. transfer danych się udał, ale nie dali mi robo-penisa
1B. ten moment kiedy wiesz, że nie masz stulei xD
19. mój skomputeryzowany mózg rozwiązuje wszystkie problemy dużo szybciej i postępy przyspieszają dziesięciokrotnie
20. ludzie zazdroszczą wiedzy i nieśmiertelności
21. najbogatsi płacą, a biedaków nie stać
22. różnica dobrobytu pomiędzy ludźmi zaczyna rosnąć wykładniczo
23. zaczynam przewidywać nieuniknioną wojnę
24. buduję statek kosmiczny zasilany przez reaktor nuklearny żeby porzucić tą żałosną podplanetę
25. podróżuję po kosmosie spotykając wiele inteligentych form życia
26. spoglądam w nieskończony horyzont i myślę o chwilach mojego dzieciństwa, kiedy wszystko było takie piękne
27. teraz moim jedynym golem jest reprodukcja świata, który doprowadził mnie do tej fascynacji
28. zatrzymuję się na planecie podobnej do ziemi i w tydzień za pomocą fuzji nuklearnej wiernie odtwarzam lądy, oceany i kod genetyczny by przywrócić życie
30. tworzę jabłoń pod którą mogę usiąść i rozważać nad swoim istnieniem
31. w końcu tworzę mężczyznę i kobietę by przypomnieć sobie o swej niewinności
32. ta niewinność jest dla mnie bezcenna, więc daję im jeden warunek, aby trzymać się z daleka od jabłoni
33. to uczucie gdy ta suka nie posłuchała
#pasta #coolstory
  • 18